Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz, hogy rászokattam, hogy...

Rossz, hogy rászokattam, hogy csak cumival a szájában alszik el? 3 hónapos

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Majd leszokik róla. Nekem mind a két gyerekem leszokott erről, az egyik elég korán, már 2 hónaposan, a másik 1 évesen. Azután elég kínlódás volt az altatás, én visszasírtam a cumit.
2011. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Én örülök, hogy nem lett cumis, de szerintem még mindig ezerszer jobb, mint ha cicifüggő lenne, és lépni sem tudnál tőle. Ha meg csak alváshoz igényli, belefér. A gáz az, mikor 2-3 éveseket látok játszótéren cumival a szájukban minden helyzetben.
2011. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 besjudit ***** válasza:
100%

A nagyobb fiam is cumizott, mert cicifüggőségét igy szoktattam le. majd le is szokott mikor egy éves elmúlt. Most a lányom nem hajlandó cumizni, ő az ujját szopja, ami szerintem rosszabb mert az mindig kéznél van és nehezebb lesz leszoktatni

Szerintem jó a cumi, megnyugtatja a gyereket. Lényeg hogy leszokjon időben.

2011. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ha álmos akkor fogadja el. Az ujját nem szopja. Csak éjszaka sokszor kell mennem hozzá, mert elhagyja a cumiját, na meg a kedvenc rongybabáját, amit szorongat elalvásnál.
2011. szept. 14. 21:45
 5/5 besjudit ***** válasza:
ha nagyobb lesz mér nem esik ki vagy nem érdekli vagy ha már ügyes vissza is rakja. Addig kicsit rossz. e még mindig jobb minta téged igényelne és ringatni, felvenni kellene egész éjszaka. Vagy ott aludna veled. A fiam 6 éves és neki kispárnája van amit visz ha a mamájánál alszik. nekem is volt és én is leszoktam róla.
2011. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!