Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok mikor fordult át...

A babátok mikor fordult át hasról hátra és hátról hasra?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasra 3 hónaposan. Vissza kb. rá egy hónapra.
2011. szept. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasról hátra 2,5 hósan, hátról hasra 4,5 hósan. De ez nem jelent semmit. A gyerekek egyedien fejlődnek, és kb 6 hós korukra szoktak megtanulni forogni.
2011. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hátról hasra 4 hónaposan, hasról hátra 6 hónaposan.
2011. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kisfiamon 3 hónaposan vettem észre, hogy valami gond van vele, éppen azért, mert nem forgott. Láthatóan azért nem sikerült neki, mert próbálkozott ugyan, de valami mintha visszatartotta volna. Ezért magán fejlődésneurológushoz vittem azonnal, aki meg is állapította, hogy letapadtak a csuklyás izmai, - amit a védőnőnek és a gyerekorvosnak hiába dumáltam persze szerintük minden rendben volt!!! még jó, hogy nem hittem nekik, - ezért elég későn, hátról hasra 4-5 hónaposan, hasról hátra kb. 6-7 hónaposan fordult, de utána minden felgyorsult, hogy a torna segített - 4 hónapig tornáztattam minden nap 3-4-szer - és 8 hónapos 3 hetesen már felállt magától és most 13 hónaposan kb. egy hete megtette az első önálló lépéseit. Ha úgy érzed, hogy valami nincs rendben én azt mondom ne hallgass senkire, csak magadra, egy anya érzi ezt! Nem is tudom mi lett volna, ha a védőnőre-gyerekorvosra hallgatok, pedig amikor megemlítettem, hogy szerintem a 3 hónaposommal valami nem okés, kánonban kiabáltak le szó szerint azzal, hogy mit eröltetem én a gyerekemet, majd diszlexiás-dixgráfiás lesz, meg minden gyerek más, mit akarok én még tőle, stb-stb....ma már örülök, hogy csak magamra hallgattam!
2011. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a lányom hasra 3 hónaposan , vissza csak most kezdett. 6 hónapos
2011. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!