Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes (utazó) járókát,...

Érdemes (utazó) járókát, (utazóágy) venni? Nektek van? Kihasználjátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

nem...

ha elutaztunk, akkor használtuk, de itthon csak ritkán, pedig fel van állítva.

2011. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mi az utazágyat használjuk. sokszor megyünk Balatonra, vagy nagyihoz, ott ebben alszik a lányunk.


de pl. a tesómék ugyanekkora gyereke sosem alszik benne, pedig ők is mennek sokszor vidékre.


szerintem előre nem kell venni, majd meglátod, ha szükség lesz rá, akkor vesztek.

2011. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Olyanra gondoltam, amit itthon is használhatok, mint járóka. 105x105 cm-es. Van értelme vagy pénzkidobás???

[link]

2011. szept. 15. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyedüli babás dolog,amit megbántam hogy megvettük az utazó ágy volt.Ráadásul nem is olcsót vettünk,hanem egy jó fajtát,mert az tetszett.Kb 2szer aludt benne a lányom,nyaralásra elvittük,de olyan kicsi volt a szoba hogy nem nyitottuk szét.Mamáéknál meg ágyon alszik.Szóval a mai eszemmel nem vennék már.
2011. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sógornőméktől kaptam amikor 8 hós volt a Kisfiam és ha tudom,h. ez ennyire nagyszerű találmány, már kezdet kezdetén megvettem volna. Onnantól,h. megkapta azt használtam járókának ha a konyhában voltam ott állítottam fel ha a nappaliban akkor ott, simán kivittem az udvarra és hatalmasakat aludt benne vagy a teraszon állítottam fel és ott aludt vagy csak játszott benne a jó levegőn. Ha elutaztunk vittük magunkkal és abban aludt. 2éves koráig használtam. Nekem bevált és imádtam, a Kis tesó majd kezdettől ezt fogja használni :)!
2011. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez addig jó, amíg nem kúszik, mászik. kb.fél évig bele tudod tenni. (de ugyanígy egy szőnyegen is le tudod tenni játszani.) ha utazáshoz nem használnátok, akkor szerintem fölsleges.

ha mondjuk hideg a föld, és azért lenne jó inkább erre tenni, akkor meg inkább játszószőnyeget vennék, azt nagyon szívesen nézegetik.

ha járókát szeretnél, akkor olyat érdemes, amibe tud kapaszkodni (fa rácsosat), minél nagyobbat és szögletest.

2011. szept. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk azért van utazóágyunk, mert az anyós 80 km-re lakik - hála istennek - és ha hozzá megyünk abban alszik a fiam. De egyébként járókának kicsi, mert nekünk az ágy fajta van. ha járókát vennék én is a fa rácsosat venném meg, az stabilabb nyilván, ezeket az utazókat azért nem napi használatra tervezték ám, arra figyelj amikor veszitek. Amit linkeltél nagyon drága szerintem, és nincs is sok értelme ennyit adni érte.

- a fejlődésneurológus egyébként azt mondta amikor a járókát megemlítettem, hogy a kitalálójának se volt gyereke, mert a gyereknek térre van szüksége ahhoz, hogy az érzékszervei kifejlődjenek és nyílt, érdeklődő legyen.

Én nem vettem neki járókát soha, ellenben vettem egy nagyon jó minőségű meleg szőnyeget a földre az árából és azon nagyon-nagyon jól elvolt. Amikor mászott, akkor meg már hiába is lett volna járóka, olyan jól elvolt az edényes szekrényben, hogy addig nyugodtan főztem, ameddig ő pakolt és diadalittasan mutogatta nekem, hogy miket szerzett meg a szekrényből :-)

2011. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Úgy gondolom nem veszünk járókát. Nem tudnám kihasználni. Játszószőnyege van (2x2 méteres), ha kúszni, mászni kezd akkor tényleg nem akarom korlátozni, azon kívül kicsi a lakás, tehát egy szempillantás alatt ott tudok lenni nála, ha bármi nyüszögés lenne. Az utazás meg még képlékeny, ha lesz zsé, akkor megyünk 2-3 napokra, ha nem lesz, nem megyünk. Rokonoknál nem alszunk ott, úgyhogy tényleg felesleges. Ja, felállni meg szerintem bárhol felállhat mert annyira közel vannak a bútoraink egymáshoz, hogy meg tudja majd oldani.

Köszönöm még egyszer, hogy írtatok :-))))

2011. szept. 16. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!