Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babámat ha megcsípné...

6 hónapos babámat ha megcsípné a méh, darázs mit csináljak? Nagyon sok van az udvarunkban. Hiába van háló a kocsin, mi lesz ha mégis megtörténik? Olvastam hogy kalciumot kell itatni, de egy kicsi babával?

Figyelt kérdés
iszonyatosan félek ha megcsípné mit is csinálnék. Mondjuk ha allergiás rá, mert ugye azt nem tudom hogy az e, vagy ha nem akkor is mit csinálnék hirtelenjében.
2009. ápr. 23. 12:28
 1/3 A kérdező kommentje:
ha allergiás lenne rá akkor mik a tünetek, mennyi időm van hogy beérjek a kórházba stb.......
2009. ápr. 23. 12:33
 2/3 anonim ***** válasza:

adhatsz neki fél calcimusc-ot, én is azt adtam

lányom 2 volt, amikor az ablakon berepült egy nagy barna, szőrös darázs, olyan lódarázs szerű( nem tudom milyen volt pontosan), és belemart a kezébe. én mint az őrült futottam vele a dokihoz, aki adott neki 1 calcimusc-ot, és ennyi. annyit mondott, hogy az allergia úgy alakul ki, hogy ha minél többet megcsípi , akkor nagyobb a valószínűsége. :S


mindenesetre nem lett baja.

annyit tehetsz még, hogy beborogatod hideg vízes ruhával, hogy csillapítsa az égő érzést, és esetlegesen a dagadást.

2009. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kalcium: ha pezsitablettám van?
2009. ápr. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!