Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol lehet? Kis csomok a...

Mitol lehet? Kis csomok a babam tarkojan, a haj alatt?

Figyelt kérdés
Ott ahol a haja kezdodik vannak kis csomok, mar vagy 2 honapja vettem eszre az elsot, de pici volt, es ahogy kitapintottam elcsuszott az ujjam alol...azt gondoltam egy er...de ma mar mindket oldalon van es nagyobb is...mitol lehet? valakinek hasonlo?
2011. szept. 16. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kis zsírpárnák! Nagyon hurkás a babád? Az én fiamnak a talpán volt.
2011. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyirokcsomók. Ez minden embernek van ilyenje :)). Az immunrendszer részei. Általában van betegség után szokott feltűnni az anyukáknak. Kezelést nem igényel, teljesen normális, ha kitapintható. Volt beteg mostanában a babád?
2011. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat meg volt hulve, de kb 1 honapja, es azelott is ott voltak, csak most nagyobbak...akkor ne vigyem orvoshoz vele????
2011. szept. 16. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell orvoshoz vinni emiatt. Ha meg volt fázva, az okozta a növekedést. Hogy visszahúzódjon, időre van szükség. Különben ha neked van légúti betegséged, a tiéd is ugyanígy megduzzad. Amikor beteg a gyerek és az orvos vizsgálja, a nyirokcsomókat is meg szokta tapintani (nyaki, tarkói).
2011. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,nyirokcsomók.anno én rákérdeztem a dokitól mi az,mert nagyobb lett.beteg volt a baba és kicsit megduzzadt.teljesen normális.
2011. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hetes volt a fiam, mikor neki is lettek ilyen csomói (szimetrikusan mindkét oldalon). Felhívtam a doktornőt, és azt mondta, hogy "semmi gond, ismerkedik a kórokozókkal" - tehát pici nyirokcsomók.
2011. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Megnyugodtam kicsit!
2011. szept. 17. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!