Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok hogy akciós a lila...

Láttátok hogy akciós a lila tescos pelus tegnaptól?

Figyelt kérdés
Ma vettem először sokan dícsértétek itt kíváncsian várom nekünk hogy válik be.
2009. ápr. 23. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált, de holnap és a hétvégén még olcsóbb lesz. 1599 lesz egy csomag.
2009. ápr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az infot!
2009. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány darab van egy csomagban, mennyire jön ki darabja? Kivülről milyen, pamutos, vagy nejlon? Vettem dm-ben " olcsó" pelenkát, darabja 2 forinttal olcsóbb mint a libero vagy a huggies, s kivülről ojan mint a nejoln zacsi, csörgött susogott a kezemben a baba :S
2009. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

ha a dmes csörgött, akkor erre rá se nézz:)))

ez nem hogy susog, tiszta nejlon az egész. ha 1szer ráragasztod a tépőzárat, azt többet nem szeded le, csak ha eldobod a pelust. szóval az én véleményem, h 1 kalap szart sem ér. persze mindenkinek más jön be:))

2009. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Nem tudom, te milyen pelusról beszélsz, mert én a kérdésben szereplő lila tesco-s (tehát nem tesco gazdaságos, hanem színes tesco-t) pelust használom a lányomnál és ezerszebb pamutosabb a tapintása mint pl. a pampersnek és ötvenszer leszedhetem a tépőzárat akkor is visszatapad.


Valamelyik plusz kérdésre a válasz: általában a 68 db-os kiszerelés szokott ilyen akciós lenni, akkor 24 Ft-ra jön ki darabja. Van még egyébként 38 (vagy 34?) db-os kiszerelés is, de az úgy nagyon nem akciós lenne.


Túl azon, hogy szerintem abszolút nem nejlonos, ennek nem csak hátul a derekánál, hanem a tépőzárjánál is gumis, rugalmas. Mi majdnem végig ezt használtuk, most egy éves a gyerek, de még sohasem volt baleset.


De ha nincs bizodalmad, akkor általában mindenhol vannak olyan jófej vásárlók, hogy kibontanak egy zacskót és akkor meg lehet tapogatni, és akkor eldöntheted magad, hogy mennyire nejlonos.

2009. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és nagyon jó!!! Mindenkinek ajánlom!!! Ezek után nem tudom miért is kerül 2000 forinttal többe a pampers vagy a liberó hát még a huggies....... ránézésre is tök édi tele van tengeri állatokkal rajzolva jó nem mintha ez mérvadó lenne. :)
2009. ápr. 23. 20:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Én ma láttam, nagyon vitték. Mi kezdettől Liberót használunk, bevált de nem olcsó.

Lehet érdemes lesz kipróbálni ezt?

2009. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Láttam az újságban, hogy 1599, de nem tudom, hogy a midi is?
2009. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én liberót használok, kipróbáltam ezt a tescóst is, de nekünk folyton baleset a vége:( kifolyik belőle a pisi. miért?
2009. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kipróbáltam,mert itt én is sok jót olvastam róla, de biztos, hogy többet nem fogok venni. Kb.2 db hiányzik a csomagból, a többit majd elajándékozom valakinek. Szerintem a Rossmannos sokkal jobb, és nem is drága.
2009. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!