Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pelenkát használat előtt...

A pelenkát használat előtt fel kell lazítani, ha nagyon laposra van préselve?

Figyelt kérdés
lehet, hogy azért folyik ki a cucc?
2011. szept. 16. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifolyni akkor szokott, ha már kicsi, ilyenkor méretet kell váltani. Mondjuk nem egyszeri esetre gondolok, de ha naponta-két naponta kifolyik, akkor igen.
2011. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem lazítottam fel. Ha kifolyt (nagyon ritkán, pl. ha már 5-6 napja nem kakilt az anyatejes lányom), az a kaki állaga miatt volt. Bizony van olyan, amikor semmi sem tudja megállítani :)))
2011. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, csak azt hittem valamit elmulasztottam.
2011. szept. 16. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Ugy hallottam, hogy az fajtátol is fugg. A tesomék használtak Huggies pelust és mondták, hogy azt ne vegyek mert kifolyik mellette a dolog. Mi csak Pampers pelust veszunk. Néha annál is megtorténik a dolog :)
2011. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia.En sem "lazitottam" soha ha nalunk kifolyt az tenyleg a kaka allaga miatt volt vagy a meret volt mar kicsi.Milyen meretet hasznaltok es hany kilo?

Kedves utolso en Huggies pelust hasznalok regota es nincs surun "kakikifolyas".Nem pelenka hanem babafuggo es kakafuggo.Mar bocsi.

2011. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!