Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőcskét vegyek neki...

Milyen cipőcskét vegyek neki őszre/télre? Kell egyáltalán már cipő?

Figyelt kérdés
8 hónapos kisfiam pár lépést már lépeget az ágy,bútor mellett.Itthon csak zokóban van,ha sétálunk a babakocsiban tutyit adok rá.Jön a hűvösebb idő és nem tudom eldönteni mit vegyek neki.Elég még a puha talpú kocsicipő vagy megvegyem neki az első komolyabb cipőcskéjét?
2011. szept. 16. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha már lépeget, akkor ne adj rá papír talpú cipőt, csak rendeset, aminek nagyon hajlékony a talpa. Vedd meg neki nyugodtan az első cipőt.
2011. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ne vedd meg neki az első komolyabb cipőt, majd akkor ha önállóan jár, nem pedig bútorok mellett lépked :)

vegyél egy kínai kocsicipőt, babakocsiba tökéletes :)

2011. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Másodikkal egyetértek.

Amíg csak kapaszkodva lépked, addig nem kell rendes cipő. Rendes cipő csak akkor, ha már önállóan jár!

Addig is vegyél neki kocsicipőt, az jó lesz.

2011. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na ezt a kérdést én is írhattam volna. leírom mire jutottam. megvettem az első komoly cipőt. aztán elgondolkoztam. még magától nem megy csak kapaszkodva lépeget, így még csak a puha tutyi jöhet szóba, mert ebben az időben még a kis ujjacskáival is kapaszkodik, egyensúlyoz. na a kis cipőt visszavittem, mert akár 3 hónap is lehet innentől mire magától elindul, és addigra mire tényleg kellene kinövi. én most egy bőr tutyit fogok neki venni, az egy ideig még jó, és ha még mindig nem tud menni, arra az esetre van egy puha talpú bundás cipőcském. na én erre jutottam,remélem tudtam segíteni. jól körüljártam a témát én is, csak az enyém 10 hónapos.
2011. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13 hónapos a lányom, még nem jár önállóan, ha fogjuk a kezét, úgy lépeget, már babakocsiból is szívesen kikéredzkedik séta alatt (szeret a babakocsi mellett állni, nézegetni azt, tenni kézenfogva pár lépést). Emiatt is, és amiatt is, hogy itthon ne csúszkáljon zokniban a laminált padlón, vettem neki egy liliputi cipőt. Ez puhatalpú, és remélem beválik erre a köztes időre.
2011. szept. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 2. válaszolóhoz!
2011. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!