Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha cumisüveggel alszik el...

Csill79 kérdése:

Baj ha cumisüveggel alszik el 10 és fél hós babám?

Figyelt kérdés
Sose ringattam,saját ágyában alszik,de az elején nagyon simán ment aztán a fogzás és a mozgásfejlődések miatt katasztrófa lett az altatás.Képes volt 40 percet is sírni mire elaludt.Persze folyamatosan bementem kapott cumit,simit,de nagyon nehezen aludt el.Egyszer csak rászokott,hogy cumisüveget odaadom,víz van benne,megissza,befordul alszik.Ez gond?Másnál is van,hogy így alszik el a baba?Én örülök,hogy végre el lehet altatni,de nem tudom,hogy ez jó-e így?Köszi.
2011. szept. 18. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha víz van benne és nem tea vagy más cukros lötty, akkor sztem nincs nagy különbség, mintha cumizna.

Esetleg ha nagyobb lesz, megbeszéled vele, hogy aludjon cumival, és ha éjjel szomjas lesz, szóljon, és ihat vizet (pohárból).

2011. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond,ugyanolyan mintha cicin szopizás közben aludna el!Egyszerűen megnyugszik tőle!csak tényleg mindíg vízet adj neki!
2011. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lanyom 1 eves , o is mar reg iszakos:))

sok vizet megiszik es cumizik is melle elalvashoz, ejjel is 2 szer toltom fel az uveget

ez csak azert rossz mert ujra peluscsere van mint kicsi koraba

2011. szept. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Az én kislányom nem cumival alszik el, de én 4 éves koromig azzal aludtam el :) Ráadásul kakaó volt benne... Normális lettem és nincs egy lyukas fogam sem :)Szerintem semmi baja nem lesz tőle, ne aggódj.
2011. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is cumisüveggel alszik el. Máshogy nem megy sajnos egy ideje. :( Eddig tápszer volt benne, most kezdem átszoktatni. A délutáni alvásnál most teát kap, aztán áttérünk a vízre. Eddig simán megy. Az esti meg marad a tápszer egyelőre. Legalábbis ez a terv.

Kb 2 hónapja jött a babámnál, hogy csak cumisüvegen hajlandó elaludni. De nem izgulok, mert nem az a ragaszkodó fajta. 5 hónaposan szépen befejezte a cumizást is, egyszer csak már kiköpte amikor odaadtam neki.

Remélem így fogunk leszokni erről az új őrületről is. :)

2011. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!