Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a 7 hetes...

Mit csináljak, hogy a 7 hetes kisbabám elaludjon a kiságyában? Eddig csak evett és aludt, nem kellett altatni. Most, hogy már nem alszik annyit ringatni kell, hogy elaludjon.

Figyelt kérdés
Ha beteszem az ágyba, 10 perc után megunja, és visít. Háton szeret aludni, és beletúrja a fejét a lepedőbe, és ordít torka szakadtából szegénykém.
2011. okt. 28. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor azt csináltam, hogy kivettem, és játszottam még 10-20 percet vele. Utána már könnyebben elaludt.
2011. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálj kialakítani valami kis rituálét az alváshoz - figyeld meg mikor kezd ásítozni, akkor tedd le a kiságyba, mert ha át esik a holtponton nehezebben alszik el. Én leteszem, cumit odaadom neki, textilpelust a pofija mellé teszem, simogatom vele az arcát, beszélgetek hozzá... nálunk ez bevált , pár alkalom után hozzászokott. Persze van mikor nem nyugszik meg, ilyenkor kiveszem, picit dajkálom, majd kezdjük előröl , de általában 2-3 perc alatt elalszik.
2011. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 alaszka ***** válasza:
Nem minden baba tud ilyen korban magától elaludni. Nekem az első soha nem tudott magától és ringatni kellett. Most a 2. pedig 3 hónapos korában produkálta elöször az egyedül elalvást, de csak kizárólag nappal. Este csak cicin alszik, korábban meg ringatni kellett.
2011. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ringasd. ő még nagyon kicsi. Én a lányomat 9 hós koráig csak ringatva tudtam elaltatni.Ha megérik rá , akkor úgyis fog aludni egyedül is.
2011. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!