Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel és hogyan tudom elkészít...

Mivel és hogyan tudom elkészíteni a tápszert, hogy pép sűrűségű legyen?

Figyelt kérdés

Anyatejes a babám, csak kellene egy tápszeres étkezés, és nem tudom, hogy hogyan készítsem el, mert már kanállal eszik a babám és itatópohárból is csak vizet iszik

Nem szeretnék "visszamenni" cumisüvegre.

Tejpépet sem szeretnék adni, tápszerre gondoltam.


Köszönöm a segítséget


(7 hós a babám)


2011. szept. 18. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
tejbegrízt vagy tejberizst tudsz csinálni ami sűrű. vízben megfőzöd és felöntöd tápival
2011. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tápszert csak a hígítási arányában használhatod, ahogy a dobozon van. Többet nem szabad az adott mennyiségű vízbe tenni.

Ha kanállal szeretnéd adni, akkor a fent említett rizs/grízes megoldás helyett még használhatsz gabonapépet, ezeket tápszerrel/anyatejjel lehet felönteni. A dm-esek nagyon jók, sok fajta van, én nagyon szeretem őket, akár a gyümölcsöt is sűrítheted vele.

2011. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy tápszert adsz vagy tejpépet, a kettő sznte ugyanaz... Különben a tápszert sosem szabad a dobozon látható hígítási aránynál sűrűbbre vagy hígabbra csinálni! ez nem arra való, hogy kanalazzák. Vegyél instant gabonapelyhet (pl. Pille pehely [link] készíts egy adag tápszert és öntsd a pehelyre! már készen is van a kása :)
2011. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a felállás. Én DM-ben kapható rizspehellyel sűrítettem.
2011. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tejpép ugyanolyan jó, mint a tápszer, sőt!

Az én kislányom nagyon szerette, és mivel bukós volt, jobban bevállt a tápszernél, naponta evett tejpépet.

2011. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a tejpéppel az a gondom, (nektek nem volt ilyen?), hogy tejet tartalmaz, mivel nem HA-sak (tudom, hogy van HA-s is)
2011. szept. 19. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:

és a tápszer miből van szerinted? :)

nem tejet tartalmaz, hogy tehéntej! a HA-s tápszer is, csupán annyi a különbség, hogy a HA tápszerben a tejfehérje szét van bontva így kevésbé allergizál, de attól az még tehéntej.


van HA-s rizspép, a tescoban lehet kapni.

2011. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!