Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszert mennyi idővel...

A tápszert mennyi idővel előbb lehet előre elkészíteni? Hányszor lehet melegíteni, hogyan kell tárolni?

Figyelt kérdés
most kezdek tápszert adni a babámnak, jó lenne tudni a válaszokat
2010. jún. 14. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

az a legjobb ha étkezés elött készíted el de ha apa marad otthon vele lehet elötte is

minél kevesebbszer melegíted és hütöd annál jobb

ha mentek valahová vihetsz v. kérhetsz meleg vizet a legtöbb helyen kedvesek és a kimért adag porokat dobozban elvihetitek

tárolás vannak tejtároló táskák sok cég gyárt de egy tiszta kis táskában - nem kell hogy pelenkázótáska legyen- is jégakkuval vagy termosztáskában elvan

2010. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%

a dobozra elvileg rá van írva.mindenképp csak egyszer lehet melegíteni és elvileg mielött éhes lenne a baba akkor kell elkészíteni.én úgy szoktam hogy a vizet előre megforralom és kancsóba öntöm ami egész napra elég.így csak kiméred a tápszert a cumisüvegbe felöntöd vízzel és mondjuk nem ajánlják, de én mikrózni szoktam, fél perc se kell neki.aztán megkóstolom hogy jó-e, de amugy rettenetes íze van:) de a babámnak ízlik és az a lényeg:)

amugy éjjel még egyszer eszik a fiam és én este mielött elalszom elszoktam készíteni és berakom a hűtőbe.elvileg ezt sem lehetne de eddig még nem vettem észre hogy lett volna valami baja tőle.

sok sikert:)

2010. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor kórházban voltam a 2 hónapos babámmal, akkor megkérdezték, hogy milyen tápszert és mennyit eszik, és reggel elkészítve odaadták az egész napi adagot. És ez korházba volt...Úgyhogy azóta én is így csinálom itthon, mert egyszerűbb. Nem eszik mindig egyforma mennyiséget, csomószor van, hogy még pótolni kell, és akkor egyszerübb csak gyorsan melegíteni, mint még akkor kevergetni.

De melegíteni csak egyszer szabad, úgyhogy ami megmarad a cumisüvegbe, azt ki kell önteni.

2010. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Z én kisfiam még csak 16 napos, pótlást kap. Humana start-ot, és soha nem hűtöm le, kiöntöm, ha nem eszi meg. A dobozára is ez van írva, meg a csecsemősök is azt mondták, h fél óránál tovább ne tároljam. Annyit áll, hogy ha a fürdés utáni etetésre nincs tejem, akkor már fürdés előtt megcsinálom neki, h ne kelljen várnia. De gondolom mindegyik tápszer más..
2010. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!