Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Coletto aveo babakocsimhoz...

Coletto aveo babakocsimhoz hol tudok új kerekeket venni? És hol tudnám átszereltetni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy környéki vagy, akkor a Bergon áruházban szerintem. Nekünk a kerekén az a fekete védő esett le és volt nekik. Az Ázsia Centerhez költöztek. A bergon.hu-n találsz elérhetőséget, érdemes ott tel-on megkérdezni.
2011. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...Mi baja a kerekeknek? Nyikorog nektek is? Ahol keresztezi egymást oldalt a két fém, a tolókar és azt hiszem az ülésrész, ott nem nyikorog Nektek?
2011. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk az a gond, hogy az első kerék bolygósított állapotban nagyon nehezen mozog.Megpróbáltuk megolajozni, de csak minimálisan javult. Konkrétan szinte nem is tudok vele kanyarodni.Nem tudom, mi lehet a probléma.Ja, a miénk 3/3-as modell.
2011. szept. 18. 22:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A Bergonban biztos, hogy tudsz, én is ott vettem a Coletto Austinomhoz gumit. Át is szerelik a kereket, mert ott van a szervíz is. Egyébként ha nem pesti vagy, akkor abban a bababoltban, ahol Coletto kocsikat lehet venni, meg tudod rendelni, az egyik ismerősöm is ezt csinálta. Én is vidéki vagyok, de én felvittem nekik a kocsit.
2011. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(a miénk is nyikorog! de más baja nincs.aveo 4/4es.)
2011. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, nekünk is 4-es
2011. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!