Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinél...

Van itt olyan anyuka, akinél a 4D UH-n minden rendben volt, mégis beteg babája született?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nekem az lett.4 D ide oda az csak mozi.
2011. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mi volt a baj? kiszűrhető lehetett volna?
2011. szept. 19. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem lett szerencsére semmi baj,de 4D-re sem lehet alapozni...az sem szűr ki számtalan betegséget..majd ha megszülted,és látod minden rendben van,megvizsgálták,na majd akkor lehet mondani hogy egészséges...de igazából még akkor sem,mert vannak olyan betegségek,amik évekkel később,3-4éves kor után alakulnak ki,hiába előtte sajnos makk egészszéges volt a picur.
2011. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egészségesen született a lányom, de sajnos van úgy, hogy az UH-n minden rendben van, és azután mégis beüt valami baj. Az UH mindig csak az adott időpontban látja a babát, de elég pár nap, pár hét, hogy kialakuljon valami, aminek nem kéne. Nálunk is így volt, utolsó kötelező UH-ig gyönyörű értékek mindenre, majd kiderült, hogy vesemedence tágulata van a lányunknak. Emiatt a szülésig hetente ultrahangoztak, hogy lássák merre fejlődik, szerencsére szülésre elmúlt a tágulat.
2011. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Súlyos fejlődési rendellenességgel született.Szívbeteg.=(
2011. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!