Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dr. Szőczei Beáta gyermeknőgyó...

Dr. Szőczei Beáta gyermeknőgyógyász mennyit kér a rendelésen? Ill. ha letapadt szeméremeajkakat műt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne haragudj, hogy újabb kérdéssel reagálok, de ez nálatok hogy néz ki, hogy le vannak tapadva a szeméremajkak ?

Sajnos az én kicsimnél sem tökéletes minden, és kicsit tanácstalan vagyok, mert azt mondták, hogy egyelőre nem kell hozzányúlni, bár szerintem magától nem fog szétválni.

Mennyi idős a kislányod ?

2011. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok gyerek-ám 2x szültem már a Beával,és 1000 éve Hozzá járok-és 14 v. 15 ezer ft nála egy vizit.Nekem 1x méhszájműtétet is végzett,és nem kért érte semmit.Igaz,előtt,és utána is menni kellett a magánrendelésére(előtte a műtét miatt,utána kontrollra).Gondolom ezért nem kért(és nem is fogadott el)egy fillért sem.Persze a szüléseim más lapra tartoznak...
2011. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!! Hú, a 14-15 ezer húzós :S

De csak egyszer kell vinni, inkább kifizetem, csak rendes, jó doki legyen :)


Háát, hogy hogy néz ki... nem is tudom elmondani. És én meg mint elsőgyermekes anya, nem is tudom, hogy hogy kellene egy pici szeméremtestnek kinéznie....

2011. szept. 21. 17:40
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja! Másfél éves. De állítólag sok babánál mondják, feleslegesen, hogy le van tapadva/össze van nőve... Nekem is az egyik gyerekorvos azt mondta, le van, a másik meg csak legyintett, hogy ne foglalkozzak vele.... Ezért is akarok elmenni a doktornőhöz, ő már csak ért hozzá...
2011. szept. 21. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
A 2. válaszoló vagyok.A rendességével nincs gond-mint ahogy a szakértelmével és empátiájával sem-mivel Ő maga is anyuka,méghozzá 3 gyerekes,akik közül 2 kis(nagy)lány.Mivel nekem 2 fiam van,műtétileg nem tudok segíteni,de azt tudom,hogy profi(eddig 3 barátnőm szült nála("fejenként",1-1,illetve 2 babát,1-nek szintén csinált méhszájműtétet(a Beának köszönhető,hogy ezek után szülhetett gyerekeket,mivel előtte senki nem foglalkozott azzal,hogy P3 volt a rákszűrése,holott az már elég gázos,mivel rák előtti állapotot jelent),egy másik barátnőm idén novemberben fog nála szülni,és mi is rajta vagyunk a 3. babán...innen a gyakoriról is van egy (már)Anyuka,akinek Őt ajánlottam(maximálisan elégedett volt vele,írt,képet küldött a piciről).
2011. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Ja,Budán van a magánrendelése(III. kerület),de a Szt. Istvánban,és a Telki khzban is vezet szüléseket(illetve végzi a műtéteket).Különben Anyukám,és a sógornőm is Hozzá jár...
2011. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. szept. 22. 15:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!