Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestlé junior kakaós italport...

Nestlé junior kakaós italport csak tejjel-tápszerrel lehet késziteni?

Figyelt kérdés
vizzel nem lehet?14hónapos fiamnak szoktam néha beletenni a gyerekitalába,napközbe hippes teát iszik,de csak 2 kiskanálnyit rakok 3dl vizhez,épphogy csak ize legyen.Viszont tegnap nagyiéknál hagytuk,itthon meg nincs.Mást nem iszik,se vizet,semmit,most még gyümölcslé sincs nekünk itthon,amiből adhatnék neki vizzel higitva...próbáltam neki a mi teánkból adni,nem issza...tettem bee pici cukrot-citromlevet,úgysem issza meg...amúgy 5-6dl folyadékot megiszik naponta a gyerekitalon kivül.AZért kérdem hogy ezt az italport lehet-e vizzel is csinálni,de ugyanúgy csak 2-3kiskanálnyi port raknék bele hogy "kakaós"ize legyen,tehát nem tömény kakót csinálnék vizből,hátha ezt meginná igy.Délután természetesen megyek venni neki,amikor megyünk sétálni,de addig is hogy igyon valamit,mert semmit nem ivott még.
2011. szept. 19. 11:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!