Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A banánturmixot milyen arányba...

A banánturmixot milyen arányban kell készíteni tápszerrel?

Figyelt kérdés
Kanállal szoktátok adni, vagy annyira híg legyen, hogy megigya a cumisüvegből? A banántól kijöhet a 6 hónapos babám arcán apró pattanások?
2009. ápr. 28. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél babántól ne adj többet sgyszerre sztem bár ismred a babádat. sztem ha mondjuk meg eszik 180grammot akkor most készítsd kevesebbel mondjuk 120al és meglátod mit kapsz, de én szerintem hígítsd annyira hogy cumiból ihassa kanállal nem győzöd, kivéve ha babánpépet akarsz és alig engeded föl, táppal.
2009. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam tápszerrel hígítani, legfeljebb, ha kimarad az előző kajcsiból. 6 hós múlt, de 1 hónapja egy egész banán az adagja. kanállal kap minden ilyesmit. szerintem lehet kiütés, figyelgesd.
2009. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!