Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz ha a beteg 14hónapos...

Gáz ha a beteg 14hónapos kislányom szinte egész nap a meséket nézi fekve a kanapén?

Figyelt kérdés
Lázas is, meg elkaptunk vmi fertőzés, de úgy látom jónak h kicsit pihen és nem kovályog betegen össze-vissza. Így beteszem neki inkább a kedvenc meséit. Gond ez? Le vihetem szintetek sétálni csak a babakocsiban lenne, nem vinném most játszótérre?
2011. szept. 19. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

nem gáz.

Esetleg mesélj is neki: sok mást nem lehet.


Csak akkor vidd le, ha nem lázas.

2011. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Az jó ha pihen, de nézi a mesét folyamatosan? Hát, szerintem igenis, gáz! Levegőzni beteg gyereket is ki kell vinni kicsit. Még ha csak csücsül a babakocsiban, akkor is. Legalább is én kivinném az enyémet. Jól szellőző kis ruhácskában. Mondjuk én el sem tudom képzelni, milyen az, ha csak ül és nézi a tv-t. Enyémet nem érdeklik ennyire a mesék.
2011. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem gáz, de azért szerintem el lehetne így is foglalni valami mással is, nem csak a tévével. Pl. rajzolgatni együtt, mesét olvasni, legozni, ilyenek. Hadd dolgozzon egy kicsit a szervezete, hogy leküzdje a nyavalyát. Ezekkel a játékokkal nem terheled le. Persze attól még nézhet mesét, csak ne egész nap. Ja, és én lázasan nem vinném sétálni.
2011. szept. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ő is elég aktív amúgy, de most csak mászkál össze-vissza céltalanul.... A Szezám utcás meséket imádja :)
2011. szept. 19. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lányom is ezt csinálta mikor beteg volt. 3 napig reggeltől estig ment a mese, ő meg feküdt a kanapén, néha belebóbiskolt.

Ez miért lenne baj, mi is ezt csináljuk, ha betegek vagyunk, nem?

2011. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerinetm nem gond, hogy meset nez, pihen es alszik ha almos gondolom. Ha beteg akkor jobb is ha nem szaladgal ossze-vissza. Azert a gyerekek is tudjak, hogy mi esik neki jol ilyenkor. Gondolom ha jobban van akkor nem ul egesz nap a TV elott.

Azert valamennyire en is csodalkozom mert kisfiam 19 honapos de kb. 10 percig koti le barmilyen mese. Akkar beteg akkar nem. 10 perc utan mar ismet a valo vilag erdekli ahol tortenik valami. :)) Pedig olyan jo lenne ha o is megnezne egy meset legalabb amig elkeszitem neki a vacsorajat. :)

2011. szept. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szokott máskkor mesét nézni, már mint nem ilyen sokat. Max. 1-2 mesét néz meg 1nap. Imádja ez a mesét, már megvan neki az egész sorozat dvd-n és kiválassza h melyiket rakjuk be.
2011. szept. 19. 14:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha pihen ilyenkor. Az én fiam sajnos 38 fokos lázzal is rohangál, nem marad meg egyhelyben, még ha úgy kóvályog, hogy faltól falig megy akkor sem :(. Én nem vinném ki sétálni, inkább sokat szellőztetnék, elvégre nekem sincs kedvem sétálgatni, meg napon lenni ha épp beteg vagyok és lázas, leginkább egész nap feküdnék.
2011. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!