Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kocsicipőt vegyek...

Milyen kocsicipőt vegyek járni nem tudó babának őszre/télre babakocsiba?

Figyelt kérdés
Most 9 hónapos, és zokniban és tutyiban már most hideg a kis lába.
2011. szept. 20. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez engem is nagyon érdekel.

A lányom most 7 hónapos, neki is kell valami.

2011. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszre kicsit melegebbet, vagy zártat, télre pedig ott a kezes lábas overál, arra nem kell cipő, mert betakarod a lábát pluszba.
2011. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a mi lányunk most 6 és fél hónapos, épp ezen agonizáltam én is.végül vettem 1-2 vastagabb cipőt, és kezeslábas overallt.
2011. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az overallhoz többnyire van lábrész, lecsatolható vagy nem, mint a kesztyű, az megoldott.

Őszre én szőrös tutyiszerű akármit vettem a Brendonban, olcsóbb volt, mint egy cipő és jó meleg.

2011. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A liliputi.hu van ami 6 hónapos kortól ajánlott. Nekem is nagy probléma, még gondolkozom rajta mert nem olcsó, de tiszta bőr, bundás és puhatalpú.Talán jobban melegít mint a tutyi.Overált csak később adok rá, de most is jó lenne valami, ami zártabb.

(jó volt a kérdés kb. ezen gondolkodok 1 hete,de csak az ára miatt, mert még nem fog tudni benne járni, de kell valami)

5 hós kislány anyukája

2011. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Én is az overálon és a liliputis kiscsizmán gondolkodom. Csak hát tényleg elég húzós az ára...
2011. szept. 20. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt van kettő bundás kocsicipőcske, biztos van máshol olcsóbban is, csak a képek miatt csatoltam a Brendon oldalát. Szerintem ilyesmi bőven elég, hideg télre pedig az overall lábrésze a legjobb.


[link]


[link]

2011. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez tényleg nagyon nehéz kérdés. Pláne,hogy 1 hónapon belül a gyerek felállhat és akkor már inkább olyan kocsicipőt kellene neki venni, aminek van valami talprésze is. Én is ezen hezitálok, 8 hónapos a lányom, még nem áll, de a lábacska fázik. Hétfőn megyek és megnézem, milyen variációk, lehetőségek vannak. Addig meg a harisnya-zokni-tutyi kombó marad.
2011. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben a deichmannban találtam olyasmi bundás szupermeleg kocsiba való kiscsizmát mint a belinkelt brendonos, és csak 1300 Ft. Ha van felétek, és érdekel, esetleg nézd meg, kedves utolsó :)
2011. okt. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!