Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.16 hónapos babámon...

S. O. S.16 hónapos babámon apró kiütések vannak! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Először bolhacsipésre gondoltam mert a szomszéd macskája bolhás volt és találtam a kicsin is egy bolhát,de ennek már 2 hete és nem múlnak a kiütések,csípések.Nem viszket neki.A doki szerint a tej lesz a hibás.Próbáljak megint tápszerezni?
2011. szept. 20. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha a doki szerint nincs baj, akkor ne izgulj. Bár két hét után én visszavinném. Lehet a tejtől egyébként. Próbáld ki, hogy nem adsz 2 hétig tejet, csak tejterméket (kefírt, joghurtot, túrót). Lehet, h. akkor letisztul, és akkor bizonyítást nyer, h. a tejtől van. A lányomnak az anyatejtől volt tele a kis pofija ilyen piros, pattanásszerű valamivel. De elmúlt hamar.
2011. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, ha a doki szerint tej allergiás, akkor mindenképp állj le vele és újra tápszerezd. Ha elmúlnak a kiütések, akkor allergiás rá. Nem küldte el kivizsgálásra?
2011. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg adj neki tápszert,ha elmúlik akkor lehet hogy a tejtől van.De azért egy vizsgálat nem ártana hogy valóban a tejre allergiás e.
2011. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tennél fel képet róla? Nekünk volt allergiás kiütésünk tejtől.megnézném,hogy ugyanolyan -e mint a miénk
2011. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!