Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a sószobákró...

Mi a véleményetek a sószobákról? Voltatok esetleg babátokkal? Használ a betegségek ellen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Felsőlégúti megbetegedésekre nagyon nagyon jó!
2011. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs az offért, mennyi idős kortól vihetőek a babák?
2011. szept. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a bölcsiben van, egyszer már voltunk a fiammal 1 órát, nagyon élvezte (21 hónapos). Azt mondják, kimutathatóan kevesebb a betegük télen, mióta van sószoba.
2011. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magamon tapasztalva a sima sótömbös szoba semmit sem ér..hidd el már 19 éve vagyok asztmás, az összes barlangot, bejártam, de semmi sem segített úgy mint a száraz sószoba...az csodát tett, 100 feletti értéket fújok a légzésteszten is ahol odáig ilyen 70-et max. Oda 1-1.5 éves kortól mehetnek a gyerekek
2011. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom asztmás és segít a sószoba,de ha többször vinni akarod,akkor először csak fél órát vidd be,legalábbis Nekünk ezt javasolta a doki. Érezhetően könnyebben átesik a fulladásos időszakon,ha szószobába járunk(ilyenkor szinte napi szinten).
2011. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ert, hol van budapesten szaraz soszoba?kisfiam masfel eves es asztmas,sohomokozoba vittem parszor,de ott nedves sopara van, es az nem minden asztmanak tesz jot,ettol-e vagy sem,de nehany latogatas utan olyan rohama lett, hogy egy hetig tartottak korhazban, azota nem voltunk ott,de a szaraz so,megelozo kurakent lehet jot tenne!elore is koszi a valaszt!
2011. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A héten elkeztünk rendszeresen járni. Remélem segíteni fog. Azt esetleg tudja valaki,hogy a most felszakadozó nátha,köhögés meddig tart? Hétfőn keztünk járni,már kisfiamnak folyik az orra és köhög. Azt mondták ez természetes,mert ami levan rakódva azt a só felszakítja. Da kb. meddig tart? Köszi!
2011. szept. 22. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!