Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom beteg (14hós), és...

Kislányom beteg (14hós), és szokásosnál kevesebbet alszik. Nálatok hogy van ez?

Figyelt kérdés
napközben csak félórát alszik napok óta ebéd után, éjszaka meg sokszor kell és szívjuk az orrát is.
2011. szept. 20. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen, ő 13 hós. Lázas volt, egész nap csak fél órát aludt, és éjszaka óránként kelt üvöltve, mert már olyan fáradt volt. Napközben pedig akármit próbáltunk nem aludt el. Sajnos :-(

Én nem tudom miért van ez, de egy beteg gyereknek kellene a sok pihi nem?

2011. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi most lábaltunk ki belőle(kopkopkop). Szintén így voltunk. Főleg az első két napban(2 hétig szenvedtünk)

A következő vált be: Alvás előtt kb 20 peccel befüjtam az orrába, közvetlen alvás előtt leszívtam neki, majd Baby Luuffal bekentem a hátát. Ez elég volt a nappali alváshoz, bár így se aludta ki a 2 óráját, de azért olyan másfelet sikerült. Éjjelre ugyanezek, de nem csak a hátát kentem be neki, hanem amikor elaludt, de szigorúan csak akkor az orra alá kentem egy kicsit neki. Ettől könnyebben kapott levegőt és nem volt fent annyit éjjel.

2011. szept. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!