Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen overált vegyek a...

Milyen overált vegyek a kislányomnak télre és mekkorát?

Figyelt kérdés

Most lesz 9 hónapos elsején, 8 kiló 30 deka körül van és jelenleg 71 cm.

Kabátból vettünk neki 80-ast.

Ti milyen overált használtatok?

Van egy egyberészesünk kapucnival aminek nem zárt a lábrésze, de igazából 2 részesre gondoltam, aminek külön van kantáros nadrágja és kabát van hozzá.

Szerintetek?

Még nem jár a lánykám, mászik és lépeget ha fogjuk a kezét de magától még nem állt fel, így nemtudom, hogy fog-e járni, de betölti az egy évet, mikor még javában tombol a tél.

Tapasztalatokat és ötleteket várok, köszi :)


2011. szept. 21. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az egyberészest jobban szerettem, de ha van egy, minek még egy? Amúgy meg inkább kicsit nagyobbat, abba még belenő, meg ha aláöltözteted, akkor is jobb, ha nagyobb.
2011. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyberészes, járni abban is lehet, ha elkezdi.
2011. szept. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neki még jobb az egyberészes.80-86-ost vegyél.
2011. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az egyberészesünk 80-as de nem kimondottan vastag és azért gondoltam a 2 részesre, mert ha mondjuk be kell ülni a kocsiba akkor ott melegebb van és legalább a kabátot le tudom venni róla.

2011. szept. 21. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Végülis ahogy te gondolod,olyat vegyél ami neked tetszik.
2011. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!