Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy újszülött és egy majdnem...

Egy újszülött és egy majdnem 3 éves mellé milyen tesókocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
tesófellépőnk van, de sajnos nekünk nem az igazi :( a nagyobbik pedig nem igazán tud még hosszabb távot legyalogolni, mert kicsit megkésett volt a mozgásfejlődése így később tanult meg járni.
2011. szept. 21. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két éves volt a nagy, amúgy egészséges, de nem szerette a fellépőt. (Amúgy most láttam olyan fellépőt, amire ülni is lehet, akkoriban még ez nem volt...) Szóval én gyakran ráültettem a picit a mózes kosár végére, és előbb utóbb már nem kellett. Motorozni is szeretett, ha elfáradt, motor ment be alulra a kocsiba, kislány meg felcsücsült. Igaz, jó masszív kocsi volt. Egyébként a tesókocsi is jó lehet, de nekem ezt is nehéz volt tolnom. Szerintem kétszer gondold meg, mert jön a tél, a hó, amikor duplán nehéz, és lehet, hogy tavasszal meg már árulhatnád is a kocsit...
2011. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, pont a tél miatt aggódom leginkább. A mi babakocsinkhoz csak egyfajta fellépő "jó" és sajnos az se tökéletes.Azt az ülőset néztem, egyébként szimpi lenne :)

Így marad a tesókocsi

2011. szept. 21. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3db 6 év alatti gyerekem van az elsőnek nekem is megkésett a mozgása így 30 hónapos volt mikor a kicsi született de messze is van a bolt, a város központ, a játszótér így könnyebben gyorsabban haladtunk tesókocsival.

2 félénk is volt akkoriban.

Majd most a középsőm 20 hónapos ő nagyon ügyes és 10 hós kora óta jár de azért a télnek (nagybevásárlás, patika, orvos stb vele és a legkisebbel) nem merek nekivágni így ismét vettünk használtan egy tesókocsit.

Tapasztalataim alapján Graco Stadium Duo az árához képest a legjobb.

Elég masszív de nem olyan hatalmas, nem olyan extra nehéz tolni mondjuk nekem az egyes babakocsim is Kunert volt ami 14 kiló szóval ahhoz képest a tesókocsi semmivel se volt nehezebb. Ez a tesókocsi 13.6 kiló össz.

30 körül van használtan, de mivel tesókocsiból mindig jóval kevesebb van fent a neten, így eladni is sokkal könnyebb lesz a tél végén tavasszal ha már nincs rá szükségetek.

Nagy a bevásárlója alul, a hátsó fekvőfelülete jó hosszú, így nem növi ki a csecsemő 4 hós korára...

Vannak persze jóval drágább kocsik de véleményem szerint ez is teljesen megteszi és pár hónapra felesleges 100-130 ezrekért újat vagy olyan nagyon drága márkásat venni.

Minden jót nektek :)

2011. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Igen, nem is szeretnék rá vagyonokat költeni,szerintem tavaszra már tényleg talán nem is kell.A gracot mindjárt meg is nézem!!!

2011. szept. 21. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!