Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött 3,5 kg fiú babának...

Újszülött 3,5 kg fiú babának milyen pelenkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem magunknak lesz, akkor tájékozottabb lennék talán. Ajándékba kérték tőlünk, gondolom anyagi megfontolásból.

fontos lenne és sürgős.

Én a Pampers Uni-ra gondoltam halvány emlékeim alapján, de ha van olcsóbb és jobb szívesen venném a tanácsokat. Van még sima pelenka vagy csak nadrágos. Esetleg kombinált alkalmazási lehetőség?


2011. aug. 19. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Liberót kaptunk ajándékba, azt hiszem 80db-os, és én nagyon meg voltam vele elégedve. Mi magunknak Pampers-t vettünk, de sokkal jobb volt a Libero, de ahogy nagyobb lett én váltottam a DM-s Babylove saját márkás pelenkára, nézd meg, nekünk nagyon bevált!
2011. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Pampers Newbabyt használtuk. Szerettem. 3-6kg-ig van. Szerintem az idális neki.

Egyébként meg úgyis az anyukának kell kitapasztalnia, mi jó neki és legfőképp a babájának.

Én nem nagyon kísérleteztem, mert érzékeny a babapopsi, de volt olyan pelusfajta, aminél alig vártam, hogy elfogyjon, mert nagyon nem volt jó.

A Newbaby után a Pampers Active-ot (3) használjuk. Teljesen elégedett vagyok.

Azt meg úgysem tudod kivédeni, ha hirtelen sokat kakil, v pisil.

2011. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor valószínűleg a Pampers háza táján fogok körül nézni. Valószínűleg Liberót azt úgyis kap. És azután majd meglátjuk.

Lehet, hogy hüle kérdés de ezek nadrágpelenkák?

2011. aug. 19. 11:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-es méretűt vegyél, hátha sokat kap egyesből.
2011. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ok, igazad lehet.
2011. aug. 19. 11:48
 6/10 anonim ***** válasza:
akár 3-ast is vehetsz, 4 kilótól van a hármas. 2 hét és belenő
2011. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Újszülöttnek még nagy a 3-as 2 hét múlva is, hiába nagy súlyú.

A Mülleres saját pelenka is elég jó, és a rossmannos is ( a dm-eset nem ajánlom), és szerintem is 3-6 kilós a jó, az még elég egy ideig :)

2011. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, nadrágpelenkák. Szétnyitjuk, a baba alá tesszük, és rátépőzárazzuk.

Van bugyipelenka a nagyoknak, azt mint egy bugyit, fel lehet venni, bebújós, nem kell lefeketni hozzá a gyereket.

2011. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hasonló súllyal született a kisfiam, mi is sok pelenkát kaptunk (főleg 1-2 méretekből), mire elfogytak már közel 7 kiló volt. Még épp rá tudtam adni, elhasználtuk, de a vége felé, már nagyon picike volt rá, gyakran ért baleset (kifolyt a pisi)

ha kap valakitől 3-ast is, akkor az jó későbbre is (megromlani nem fog), ezért tanácsoltam.

2011. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindet megfogadom.

Pelenkán kívül, még milyen hasznos ajándék lehetséges a későbbiekben?

2011. aug. 29. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!