Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki csak reggel és este eszik...

Aki csak reggel és este eszik tápszert, azoknak a babáknak mit adtok inni nap közben kajcsi után?

Figyelt kérdés
A védőnő azt mondta vizet adjak neki , de nem nagyon issza .Vettem bébiitalokat is,de őszintén szólva azt meg Én nem szeretném , hogy igya hosszú távon . Teára is gondoltam,de azok is cukrosak.Tanácsok?
2011. márc. 27. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

11 hós a kislányom, csak vizet és teát szoktam adni.

Teát cukor nélkül, nagyon szereti.(Kamilla, ánizs, kömény).Bébiitalt, babajoghurtot, ilyesmiket hirből sem ismeri.

2011. márc. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyógyszertárban lehet venni ezeket a teákat?
2011. márc. 27. 17:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Vizet iszik!Mégpedig úgy,hogy nem itta,és vettem Hipp granulátomos teát,azt tettem a vízbe.Egyre kevesebbet!!!Majd teljesen elhagytuk,a teát és már imádja a vizet.
2011. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia


Vizet es babateat(filteres) iszik cukor nelkul.

Cukros teat csak akkor kap ha beteg (instant tea).

2011. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szentkirályi vizet iszik 8 hós
2011. márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pickwick gyerekteát ízesítés nélkül, Hipp teát és Jana babavizet iszik. 5 hós. Egyébként én is szoktam Kecskeméti gyümölcslevet venni néha, de azt is vízzel hígítom neki fele fele arányban.
2011. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is higítom a bébiitalt. Pickwick gyerekteát hol veszitek?Milyen ízben van?Azt kipróbálnám.
2011. márc. 27. 21:43
 8/11 anonim ***** válasza:

21:04-es vagyok. Tescoban szoktam venni. [link]

Nem teszek bele sem cukrot sem citromot. Csak simán és még nekem is ízlik. Néha én is iszok belőle :)

2011. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én az Alnatura csipkebogyó teáját vettem, míg kisebb volt, ami kimondottan gyerekeknek van. Most 16 hónapos múlt, és már néhány hónapja Pickwick csipkebogyó-hibiszkusz teát vagy gyümölcsteát iszik ő is velünk együtt, mert ezekben nincs koffein és persze nem fekete tea egyik sem.

A DM-ben szoktam venni, 20 filter van benne, ha jól emlékszem, olyan 400 Ft körül van.

Nem ízesítem semmivel a teát, nem is igényli.

Mondjuk az enyém is inkább vizet iszik, ha lehet választani.

2011. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csipkebogyó teát adok neki (csipkehús áztatva, nem filteres), vagy gyümölcsteát ízesítés nélkül. Ilyeneket: [link] persze olyat amit már ő is ihat. A lányom imádja!
2011. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!