Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen idöben mennyit jártok...

Ilyen idöben mennyit jártok ki a gyerekekkel? Elég, ha délelött fél órát kinnt vagyunk? Gyalogol is, meg babakocsi.21 honapos

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vacak az idő, mi 1 órát szoktunk kinn lenni. Hát nekem egy kínszenvedés, úgy utálom a céltalan bolyongást!
2011. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is elindulunk babakocsistól és hazafelé, amikor már haza tud sétálni akkor kiveszem a kocsiból és úgy jövünk haza. Nekem is kínszenvedés, ha nincs különösebb dolgom, csak azért kimenni hogy levegőzzön. :)
2011. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is kb fél órát vagyok kint vele délelőtt, vagy elintézzük a vásárlásokat kb 1 óra alatt, így is kb fél óra amit kint van.

Délután még elgyaloglunk a tesóért az oviba, oda-vissza 2x15 perc.

2011. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem esik,akkor 1-2 óra a sétálás. általában a közeli parkba megyünk, bár én már nagyon unom. ha esős idő van, akkor csak egy kicsit megyünk le a ház mögé, amennyit enged az idő. ha nincsen meg a napi 1 óra levegő, nem lehet vele bírni.
2011. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15 hos kislany. 3 hete videken vagyunk. Igyekszunk kihasznalni a lehetoseget. Delelott 11-13-ig, delutan 5-tol 8-ig kint van/vagyunk. Jol beoltoztetem, aztan vesszuk a motort, ha nagyon hideg van, ha nem annyira akkor akar a homokban is jatszhat. Esoben is setaltunk. Mindig talalkozunk falubeli gyerekekkel, akik aztan velunk tartanak. A falubeli felnottek csodalkoznak, hogy ennyire vagany kiscsaj, es hogy hogyan engedhetem:). Nagyon elvezi az allatokkal valo ismerkedest, a dioszedest, a kirandulasokat, barangolasokat stb. Hihetetlenul sokat fejlodott. Meg 10 nap! Nem tudom elkepzelni, hogy mit fogunk csinalni Bp-en, de szeretnek min.napi 1+1 orat kint tolteni vele a szabadban. Neha nekem se akarodzik elindulni, de a babammal nem is tudnek mit kezdeni a negy fal kozt egesz nap, es hat nagyon fontos neki a friss levego... Peldat veszek a jo kutyagazdiktol!:))
2011. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Időben elég. De ha du kiviszed akkor jobban alszik, és ugye ilyen párás időben nagyon hamar lefárad. Szóval a te érdeked du is vagy csak du kivinni.
2011. okt. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!