Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért akar másfél-2 óránként...

Miért akar másfél-2 óránként enni 6 hónapos babám? Nemcsak nappal, éjjel is!

Figyelt kérdés

Azt értem,hogy azért lett ilyen sírós,mert egyszerre 4 foga jön.Na de ez miért van?24.-én tölti a 6 hót.Már kóstolgatott ezt-azt,de nem vittük túlzásba.

Tejem van elég,mert mikor már nem kéri a cicit,csorog ki a szája sarkán...lehet,hogy nem elég tápláló már neki?Van ilyen egyáltalán?


2011. szept. 23. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

6 hónaposan van egy fejlődési ugrás! :) Mi már túl vagyunk rajta, 4 napig tartott.

De! Lehet, hogy a foga miatt. Fiam is most azt csinálja, hogy amikor már erőteljesebben kellene szívni, akkor abbahagyja, mert fáj neki az ínye (ilyenkor odaadom neki a másik cicit).

2011. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fogzó babát megnyugtatja a szopizás, sőt úgy tudom, még fájdalomcsillapító is van az anyatejben. Az enyém is óránként szopizott éjjel, amikor jöttek az első fogai, elég szörnyű volt, de foganként pár nap, ki lehet bírni.

Szoptasd nyugodtan, ahányszor kéri, nem fog hozzászokni, neki se jó, hogy nem tud aludni! Ha kijönnek a fogad, abbahagyja.

Megnyugtatásul írom, hogy tudom, hogy mindenkinél más, de az enyémnek már hónapok óta jönnek a rágó- és szemfogai, és egyáltalán nem viseli meg annyira, mint az első fogak. Jóformán észre sem vesszük.

2011. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!Akkor ez a fogaitól lehet?A növekedési ugrást is értem,de nekem van elég tejem,mert mint írtam is folyik ki még a száján mikor már nem kéri.Csak a párom azt mondta,biztos nem elég tápláló már neki,már nem elég neki stb,és hogy tápszerezzem!Ezt nem szeretném,ezért is várok okos válaszokat :)

Köszönöm az eddigieket!

2011. szept. 24. 08:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaaajjjj! Ezek a pasik olyan okosak.... Ne engedd, hogy a SZOPTATÁSBA beleszóljon!

1. válaszoló vagyok

2011. szept. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés,köszi :D
2011. szept. 24. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!