Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok hőtartós/melegenta...

Ajánlanátok hőtartós/melegentartó cumisüveget, azaz csőröset egy évesnek?

Figyelt kérdés
Az Aventestől van olcsóbb?
2011. szept. 26. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első babánál minden Avent volt, de nekem annyira nem vált be... Sokat kipróbáltunk azóta, és nálunk ez a Tommee Tippee az abszolút nyerő:


[link]

2011. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm


ezt el is felejtettem írni, neki is van ilyen, de csak bekapja a fejet és nem szívja. pedig ez nagyon jó lenne, s éppen fél órája vettem elő, hogy hátha holnaptól gyakoroljuk akkor megszeretné.

a te babád mennyi idős korától iszik ebből?

2011. szept. 26. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

akkor szilikon csőrösben eszerint nem kapok...no hátha megbarátkozik idővel a T.T. itatóval a lányom :/

2011. szept. 26. 22:46
 5/10 A kérdező kommentje:
most olvasom újra és akkor jut el a tudatomig hogy a Nübys az puha csőrnek írják. :)
2011. szept. 26. 22:47
 6/10 A kérdező kommentje:
az első üvegre gondoltam, de jobban megnézve inkább tűnik kemény csőrnek.
2011. szept. 26. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekünk volt Nübynk, nem hőtartós, Rossmannban vettem. Tényleg puha csőrű, de úgy csöpög, mint a szita...:)
2011. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi neked is. nekünk nem volt gond a Nübyvel. de látom marad a TT ha megy neki...ha nem akkor nemtudom :)
2011. szept. 26. 23:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 10 hónaposan már a játszóra ezt vittük. (Még szopizik is.) A többinél sokszor kifolyt a tartalma, ez nem csöpög. Hamar rá is érzett, klasszul megy belőle az ivás.
2011. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most kipróbáltuk megint a TT itatót. ment neki az ivás :) remélem akkor tényleg beválik :)
2011. szept. 27. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!