Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vehetnék fiamnak nagyon...

Hol vehetnék fiamnak nagyon vastag hálózsákot?

Figyelt kérdés
sajnos a takarót lerúgja magáról,vagy fordul egyet,és már nincs rajta,hiába megyek be éjjel többször is betakarni.18 fok van jelenleg a szobájába,(panel)szóval hideg,hiába öltöztetem fel h.ujjú bodyba+rugiba,jéghideg a keze,arca szegénykémnek...vastag hálózsákot keresek,ami mint egy paplan,olyan vastagságú,esetleg ujja is lehetne,ami levehető,de nem fontos.Sajnos sehol nem találok,a brendonba néztem,10ezer ft,de az se az a nagyon vastag.Tud valaki esetleg valahol ahol lehet kapni?Miskolcon lakunk,de akár neten is ha van ahol lehet rendelni,az is jó lenne.80-86-os ruhákat hord a fiam,nemtudom mennyivel kellene nagyobb,sokat mozog éjjel,"dobálja"magát,forog össze-vissza,ezért nem is tudom fogja e birni...de muszáj vennem mert kifagy,sajnos télen is mikor már fűtenek,akkor is a max 21-22fok sajnos.
2011. szept. 26. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
decathlon
2011. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kabóca bababolt a Plázában.
2011. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.Decathlonba még nem néztem,a plázába az a bolt a földszinten van?Mert ott néztem,de nincs,csak nagyon vékony.
2011. szept. 26. 21:59
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Utóbbi linknél lejjebb van a pufi hálózsák.

2011. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én -bár nem Miskolcon lakunk- már turkálóban is láttam vastag hálózsákot.
2011. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2 linket,tetszik,árban is jó,csak nehéz igy hogy nem tudom megfogni hogy elég vastag-e.Turkálóba már nem járok,nem birom a tömeget,de anyum szokott,rá van állitva :)
2011. szept. 26. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Linkelős vagyok:). Még az jutott az eszembe, hogy nem lehet megkérni valami kedves-ügyes rokont/ismerőst, hogy varrjon nektek egyet?
2011. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap láttam a Lidl-ben, elég vastag hálózsákot. És még jól is nézett ki :)
2011. szept. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos nincs ilyen kedves-ügyes rokon/ismerős aki tudna varrni :) :( nagyim tudna,ha élne még,de 2éve elhunyt...:( a lidl-be szoktunk járni,néztem legutóbb,de csak nagyon vékony volt,ami nyári,de akkor ezekszerint már van másik.Szombaton tudunk menni,mert akkor lesz szabadnapos a párom,remélem lesz még,és megnézem.
2011. szept. 27. 10:45
 10/10 anonim ***** válasza:
KIK-ben láttam, egész vastag plüss volt. De ha igazán vastagot akarsz, jobban teszed, ha te magad hozod össze egy gyermekpaplanból. Én kézzel varrtam neki egyet a paplanjából, nem mondom, hogy gyönyörű lett, de nagyon praktikus. És tuti nem fázik meg benne.
2011. szept. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!