Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg melegítő kérdés!?

Cumisüveg melegítő kérdés!?

Figyelt kérdés

Lányom anyatejes+tápszeres és mind kettőt cumisüvegben kapja. [Fejem neki, mivel nem hajlandó szopni 6 hetes kora óta!]


Az lenne a kérdésem, hogy:


1. Milyet vegyek? Cumisüveg szempontból van vagy 10 féle, mert a hasfájása miatt sok mindent kipróbáltunk.

2. Melyik az, amelyik minimális időn belűl felmelegíti az anyatejet?

3. Momertet néztem, 2 in 1-t. Esetleg azt érdemes megvenni?


Ára nem számít!


Köszi :]


2011. szept. 27. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikró miért nem jó? 15 másodperc és meleg
2011. szept. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Anyatejnek?


Azért, mert mindenhol azt olvasom és hallom, hogy káros, mert az immunanyagokat "kiöli" melegítés közben ...

2011. szept. 27. 08:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az aventet ajánlom .

[link]

2011. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha túl meleg igen, akkor kiöli. forraláskor is ez történik a tehéntejjel pl. De ha a testhődnek megfelelő hőmérsékletűre melegíted vissza, akkor nem
2011. szept. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Disi ***** válasza:
Bádogbögre és víz. Én ebben szoktam neki itthon melegíteni. Én sem merem mikrózni. Amúgy én is gondolkoztam melegítőn, csak energiatakarékossági szempontból (a villany nem-e olcsóbb lenne mint a gáz), én is kíváncsi vagyok a véleményekre.
2011. szept. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmtől kaptam kölcsön, a férje vette még Németországban már vagy 10 éve,márkája igazából nincs. Nagyon szeretem. Én vagyok a 3. anyuka,aki használja. Beteszem a tejcsit vagy tápszert melegedni, tisztába teszem a lánykámat,addigra megmelegíti. Nem tudom,de kb. 3 perc. Hátránya,hogy csak a hosszú,vékony cumisüveg fér bele. Az Avent 260ml-se már nem. Ezért egy Nuk-os üvegben melegítem a vizet és átöntöm az Aventesbe. De még mindig jobb,mint lábasban melengetni,azt is csináltam párszor. Ebben nem ég oda! :)
2011. szept. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én Tommee Tippee-t cumisüveget használok,és ahhoz pedig Tommee T. üvegmelegítőt,mert az olyan széles cumisüveg,hogy más melegítőbe nem fér bele,de viszont ebbe mindenféle cumisüveg belefér :) Én nagyon szeretem,mert gyorsan melegít,és van rajta olyan funkció is ,amely nem melegít,csak melegen tartja a vizet vagy a tejet.Én babám is anyatej+tápszeres.
2011. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a bébé confort vált be. Az árára nem emlékszem, viszonylag gyorsan melegít. Mostanában is használom párszor bébiétel melegítésére.
2011. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Lidl-ben vettem. Sz@rt se ért, nagyon lassan melegitett, vissza is vittem. Mivel tápis volt, mindig a forralóban volt vizem, azzal melegitettem, plusz volt hűtött viz is egy pohárban, ha forróra sikeredett volna melegitenem akkor csak öntöttem hozzá a hidegből.
2011. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!