Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái:...

Tápszeres babák anyukái: cumisüveg kérdés?

Figyelt kérdés
Kislányom tápszeres. Tegnap óta folyton eldugul valamitől a cumin a lyuk. Ugyanaz a tápszer, ugyanolyan a víz hőmérséklete, fel is oldódik rendesen, mégis etetés közben 2-3-szor szét kell szednem kitörölgetni a cumit, mert a lyukban lesz egy kis dugó. Mitől lehet? Lehetséges, hogy a nyálától csomósodik be egy kicsi tápszer oda? Hogy csináljam, hogy jó legyen?
2011. ápr. 7. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom lehet nem olvad fel rendesen?Én még nem jártam így.
2011. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen időszak az egyik tápszerrel. Én jól összeráztam, aztán ha csomót láttam benne, akkor tejhabosítóval még átkevertem az egészet, az eldolgozza a csomókat.
2011. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig turmixgépben kevertem össze,mert akárhogy ráztam,tuti,hogy 1-2 csomó maradt.2 gyerek,szinte minden fajta tápszert kipróbáltunk(egyedül a Humana-ról nem tudok nyilatkozni).Ami a legkevésbé csomósodott,a Mildibé(holott ez is Milupa!),ami a leginkább:a Milupa.
2011. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nalunk a Hipp volt ilyen

Alig vartam, hogy lefogyjon az az 1 doboz.

Egyebkent Milupa Aptamilt es a Milupa Milumilt itta/issza a lanyom.Ezze szerencsere nincs ilyen gondunk.

2011. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem a Milupa Komfort 1 csinálja. De már egy hete ezt eszi, és csak tegnap óta csomós... Nem értem. De a tejhabosítós ötletet kipróbálom, köszi!
2011. ápr. 7. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!