Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemsoká készülünk albérletbe...

Nemsoká készülünk albérletbe menni, hogy dobhatnám fel a gyerekszobát hogy tetszen a kislányaimnak?

Figyelt kérdés
Egy egy éves és egy két éves lányom van,eddig nem volt saját szobájuk,ugyhogy szeretném ha tetszene nekik. :-) Köszi az ötleteket előre is,esetleg képet is linkelhettek!
2011. szept. 28. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, milyen konkrét dologra gondoltál, de a párom vállal falfestéseket gyerekszobába. Teljesen egyedi, kézzel felrajzolt dologról van szó, nincsenek előre kialakított minták, vagy ilyesmi, te és/vagy a lányaid választhatjátok ki, mit szeretnétek (akár mesefigurák, vagy több mese kombinálása, stb).

Egyszerű beltéri falfestékkel dolgozik, szóval könnyedén lefesthető meszelésnél, ha nagyobbak lesznek a lányok és változnak az igények. :)

Jah, és persze nem horrorösszegekre kell gondolni, nagyon olcsón megcsinálja. De ha gondolod, akkor majd megírom a pontos részleteket - feltéve, hogy ilyesmire gondoltál egyáltalán. :)

2011. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem falmatricával: [link] Ezt könnyen el tudod tüntetni (lévén albérlet), tehát nem szólhat érte a tulaj. Szép is, vidám is. Esetleg egy szép lámpaburával, hangulatos éjjeli fénnyel, lehet a plafonra is foszforeszkáló csillagokat ragasztani, ami ugyancsak könnyen és foltmentesen lejön. Egy szobának a "ruhája" a függöny, nagyon feldob egy szobát egy jól kiválasztott függöny például, egy szép színes ágytakaró, puha színes párnák. A ruhásszekrényt is lehet díszíteni.
2011. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

vidám, színes festéssel, falmatricákkal, külön kis kuckóval (függönnyel elválasztva - ezt szerintem a nagyobb nagyon fogja értékelni:)), vidám lámpákkal, stb.

Szerintem ( ha van a közelben ) nézetek be gy IKEA-ba, még ha nem is vásároltok, jó ötleteket lehet kapni.

de itt is:

[link] - bár itt inkább design dolgok vannak, csak ötletszerzéshez jó.

[link]

[link]

[link]

[link]


de az is elég, ha beírod a gugli képkeresőjébe, hogy gyerekszoba:)

2011. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor ezek a dekor matricák nyom nélkül eltávolithatóak?? És esetleg ujra le lehet őket utána ragasztani máshova?

A falfestés is jó ötlet,de mivel albérlet és valoszinuleg tul sokáig nem leszunk ott,ezért nem nagyon szeretném,pedig a tesóm is tudna ilyeneket csinálni.

2011. szept. 28. 10:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jok a linkek is,köszi!! Ezek a kissátrak amiket játéküzletekben árulnak valok már ekkora gyerekeknek,vagy ők még szétszedik?
2011. szept. 28. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk nyom nélkül lejött, ráadásul nyáron, a nagy melegben potyogtak le maguktól is. Lehet azért érdemes egy próbát tenni előtte nem túl látható helyen, vagy ahol veszed, rákérdezni, mert különböző gyártók különféle ragasztókat használnak. A sátor tényleg jó ötlet, azt én is megnézem a babámnak, nekem 1 éves a lányom, de szoktam vinni baba-mama klubban, ahol ugyancsak van sátor és imádja. Van ilyen csőszerű valami is, abba is imád belebújni, úgyhogy simán való a te lányaidnak is.
2011. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ablakot is lehet ilyen szép dekorral kirakni, főleg ha jön majd a Karácsony.
2011. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az 5 leteket,most épp sátrak keresgélek alaguttal:-)
2011. szept. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!