Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet díszíteni egy...

Mivel lehet díszíteni egy gyerekszobát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a falakat, bútorokat, stb! A kis ablakát már kidiszítettem üvegfestékkel, de van egy nagyobb fal rész, ami nagyon csupasz, és polcot nem lehet rá felfúrni!
2010. jan. 9. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni aranyos fali matricákat. Van pvc és sima matrica is. Én a Bauhaus-ban vettem hercegkisasszonyosat és micimackósat. Szerintem játékboltban is lehet kapni.
2010. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Falmatricával

2010. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem gipszformákat,kiöntöttem(lepkés,virágos)Kifestettem temperával színesre,vettem Duvilax ragasztót(1 kg-os és kb.1200ft.)És ahova akartam felragasztottam.Fára,Falra,bárhova.Nagyon szép lett.
2010. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hungarocell lapokra dekupázsoltam,így nagyon könnyű lett a kép,könnyű felragasztani.Van pár keresztszemes képük is,Tigrises és tündérkés azok is jól mutatnak.A plafonról lehet a szezonnak megfelelő mintákat lógatni,most pl hópelyheket,hóembereket,tavasszal virágokat,pillangókat,stb...,dekorgumiból könnyű megcsinálni.
2010. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi Micimackós Ariel- es posztert raktunk ki.

2010. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, én rosszul vagyok a Walt Disney-s giccsparádétól, így én egy falszínnel, bútorokkal harmónizáló színű, kicsit pachwork jellegű falvédőt tettem a csupasz helyre. Nagyon szép lett. A lányomnak nyersfehér alapon világos és sötét narancs, vagy inkább terrakotta színű pillangó és virág felváltva, kockás keretben, a kisfiamnak világos és sötétebb zöld kockás keretben világos és sötét zöld figurák (hőlégballon, fóka, béka...). Szerintem szép és ízléses, és jó meleg, puha, nagyon feldobja a szobát.
2010. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is sokmindenhol keresgéltem, nem találtam normálisat, mikor végre meglett:


[link]


Innen lehet rendelni, és gyurmaragaccsal felmegy a falra, majd később lehet cserélgetni is.

És nemcsak micimackó meg társai vannak (én nem szerettem volna, pedig szeretem) hanem normális figurák. Nagyon cukik. Csak legyen időd válogatni és megtervezni!

2010. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez valóban kézzel festett?
2010. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, én is csak annyit tudok, amit a honlapon a tájékoztatóban írnak. A figurákról meg nem mondom, hogy kézzel, vagy mivel van festve... mindenesetre ügyes, aki csinálja...
2010. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Evelynn válasza:
Ha keresel még fali dekorációkat ajánlom ezeket: [link] :)
2011. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!