Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mostátok egybe a saját...

Mikor mostátok egybe a saját ruháitokkal a baba ruháit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Kezdetektől együtt mosom!
2009. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Soha. Három gyerekem van. A legkisebb 4 hónapos, neki hetente egyszer mosok, nem fogják össze a ruhák egymást, soha nem volt gond, gyönyörűek. A másik kettő 6 és 9 éves, nekik együtt mosom a ruháikat, a miénket pedig szintén külön. A szennyestartó is külön van felnőtt, gyerek.
2009. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

annyi a szennyes a 9 hós babámról hogy heti 2X mosok rá

felesleges lenne a miénkbe bekeverni.

2009. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
változó valamit egybe valamit külön
2009. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Én kb 1 éves korától mosom együtt a felnőtt világos rucikkal a kislányomét, tehát pl. felnőtt nacikkal-zoknikkal soha nem. Előtte megvártam míg összegyűlt az övéből egy mosásra való és akkor tettem a gépbe.

Üdv: (ma) 20 hós kislány anyukája :-)

2009. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Külön szoktam neki mosni, de ha van pár darab ruhám azt azért hozzá szoktam csapni. 10 hónapos kisfiú anyukája
2009. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Most egy éves a lányom és néha már beleteszem az ő ruháit a mieink közé, de csak a nacikat és a pulcsikat, és nem keverem bele az alsunemüinket. A többit külön, de igy is hati kétszer mosok rá. Eszméletlen mennyiségü ruhát bir összekoszolni.
2009. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Én külön mosom a baba ruháit, de szinte 2 naponta mosom, mert sok össze gyüllik. A nagy fiamét (5 éves) már együtt mosom a mienkével!

A baba még csak 4 honapos.

2009. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Szia!Fiacskánk 4 hónapos,már egy-két hónapja együtt mosom az ő ruhácskáit a mieinkkel.Természetesen figyelek arra,hogy a nagyon szennyezett felnőtt ruhákat ne mossam össze a baba holmijaival.Egyébként az általunk használt "hétköznapi" ruha sem piszkos olyan szinten hogy ne merjem együtt kezelni őket.
2009. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
mi a kezdetektől együtt mostuk, és semmi baja nincs tőle.
2009. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!