Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik hálózsákban altatjátok a...

Akik hálózsákban altatjátok a babátokat, télen hidegebb lakásban milyen fajtát használtok?

Figyelt kérdés
Nálunk reggelre 17-18 fokra lehűl télen a szoba:(. Ajánlanátok jó vastag, igazán meleg hálózsákot?
2011. szept. 29. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bababoltban vettem olyat, ami bolyhos belülről. Emellé ha kellett még be is takartam.
2011. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem igazán szereti a meleget. Így én nem is öltöztettem túl soha, pláne nem alváshoz, még télen sem. Tettem egy nagyméretű törölközőt a kiságyába a matracra, ez alulról nagyon jó meleget biztosított a bébinek. Egy bodyt adtam a gyerekre + egy melegebb, plüss rugit. És egy közepes vastagságú takaróval betakartam, egy nagyobb méretűvel(80x120), hogy ha éjjel forog, akkor se takarózzon ki. Ez így neki bőven elég volt, soha nem volt megfázva emiatt.
2011. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az én gyerekem nagyon fázós :(.És a takaró 2 percig van rajta:(

Tavaly ilyenünk volt,de fázott a karja főleg,meg Ő is...

[link]


most valami ennél is speckóbbat keresek...

2011. szept. 29. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél olyat, aminek hosszú az ujja.

Az én lányom sem igazán szereti a meleget, télen olyan 18.19 fok van éjszaka. Ujjatlan, közepesen vastag hálózsákot adok rá hosszú ujjú bodyval, zoknival és betakarom. A hálózsák alá nem adok rugdalózót, mert akkor melege van.

2011. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy ilyen vastag paplanosban nincs hosszú ujjú!!!
2011. szept. 29. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig valahol tuti láttam, majd utánajárok!
2011. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is hasonlót használtunk, mint ti (a Tescoban vettük). Mivel ujjatlan, adtam rá egy meleg pulóvert a rugdalózó fölé, így mozogni is tudott és melegben is volt. Nálunk a hosszú ujjú hálózsák nem vált be, mert nem tudott benne rendesen mozogni (túl tömött volt a karrésze) és mindíg ordítás lett a vége.

2011. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet ezzel a mozgás dologgal.Most találtam egy jónak tűnőt.Köszi a válaszokat!
2011. szept. 29. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!