Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos a kislányom, tápszer...

Fereszti kérdése:

3 hónapos a kislányom, tápszeres! Jelenleg a Beba Sensitivet eszi, de 4-5 naponta van csak széklete! Váltani szeretnék Milumil HA-ra, de azt hallottam felfújja a babát! Azok a babák, akik ezt kapták, ízlett nekik? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem hogy a tápszerek egy recept szerint készülnek és ugyan azt tartalmazzák. vagy is egyiktöl sem lesz jobb.

nekünk azt mondta az orvos ha eldöntöttük melyik tápszert adjuka annál mardjunk végig és ne váltogassunk.

Mi amúgy milumilt adtunk végig és semmi baja nem volt, de mást ki sem próbáltunk.

2011. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyeztess a dokitokkal, hogy van e valami javaslata. Tápszeres babának minden nap kell székletnek lennie, mert nem mindent használ fel a tápszerből a szervezete, szemben az anyatejjel.

Mi kezdettől fogva Beba Pro1-et használunk. Nekünk azt mondta az orvosunk, hogy ha használtunk sima tápszert, utána már ne próbálkozzunk más HA-s tápszerrel, mert nem fogja megenni, mert még annyi íze sincs, mint a sima tápszernek.

2011. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen problémánk, mi a milumil komfort 1-et próbáltuk ki, és nagyon bevált. A hasfájása is csökkent, a kaki is szépen beállt. 2000körül van receptre 600g. Meleg szívvel ajánlom.
2011. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindkét fiam Milupa Milumil HAt kapott, soha semmi bajuk nem volt tőle, és nem is fújta fel őket. Egy biztos, baromi jó immunrendszerük van, hogy ez a tápszernek köszönhető e vagy nem, nem tudom.

Tápszerváltást mindenképp egyeztesd a dokival, úgyis neki kell kiírnia és még úgy olcsóbb is:)

2011. szept. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hónapos. Még félig anyatejes, pótlásként kap Milumil HA1-et. Nincs vele semmi baj, sajnos úgy nyeli,mintha anyatej lenne. Viszont széklete csak minden 3.nap van. De anyatejeseknél természetes,ha egy hétig sincs, nálunk viszont nem tudom jó-e így. Majd jövőhéten megmondja a gyerekorvos.
2011. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. szept. 30. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!