Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek van adamo jellegű...

Akinek van adamo jellegű hintája: Mennyit van benne egy nap a babátok? Nem féltek, hogy leszakad? Ott hagyod úgy, hogy te a másik szoában vagy?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Par honaposan napi 1- 2 orat volt benne kb., ebben aludt. Most 9 honapos, napi fel orat van benne. 9,5 kg, eddig nem szakadt le, teljesen stabil. Igen, ha elalszik benne, otthagyom, de ranezek gyakran. Ha ebren van, mindig mellette vagyok.
2011. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom egyszer aludt el benne. Amúgy mi a teraszon használjuk, így nem hagyom ott. Akkor teszem bele, ha mondjuk teregetek, vagy pl. kint kajálunk a teraszon, vagy szimplán kimegyünk kicsit hintázni.

Először féltem, hogy mi lesz, ha leszakad, de aztán apukám rákapaszkodott a kötélre, és ha az ő 90 kilóját elbírja, akkor a lányom alatt sem fog leszakadni. :)

2011. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az enyém kb 7 hónapos volt, mikor kapta, túl sokat nem volt benne, kicsit hintázott azt kész, talán párszor aludt el benne, de én soha nem mertem ott hagyni
2011. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 5 hónapos, nagyon szereti a hintát, minden nap hintázunk kicsit és gyakran elszundít benne, ilyenkor gyorsan megyek a dolgomra, örülök hogy meg tudok csinálni ezt azt, de sokáig nem alszik benne, max fél órát. Én sosem féltem eddig, hogy leszakadhat.
2011. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én párom is rákapaszkodott, de én akkor is félek és ráadásul kő van alatta, belegondolni is rossz mi lenne, ha leszakadna. És az szerintetek nem baj, ha nagyon sokat van benne? Mondjuk többször 1-1.5 órát? Elvileg nem rossz a gerincének és nagyon jól elvan benne. Az én gerincemnek meg pláne jót tesz, hogy nem kell egész nap cipelnem :)
2011. szept. 30. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom 1,5 hónapos volt mikor kapta a hintát és nagyon imádta, csak abban volt hajlandó elaludni, napközben mindig, este pedig abból tettem át az ágyába mikor már elaludt. Én úgy csináltam, hogy leengedtem majdnem a földig mikor elaludt. Tanácsom még, hogy tegyél alá a földre párnát és így te is nyugodtan ott tudod hagyni.

2011. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!