Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Mei Tait használnak, és...

Akik Mei Tait használnak, és már nagyobb a baba, mit élveznek abban hogy leszakad a hátuk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Honnan gondolod, hogy leszakad? Ha jól van felkötve, nem fog leszakadni. Szerintem mindenkinek magánügye, hogy miben szállítja a babáját. Van, aki a babakocsira esküszik, a másik a kengurura, a harmadik meg a kendőre. Ez mindenkinek legyen a maga döntése. Egyébként, ha felveszed a gyereket, nem szakad le a derekad? Bár én babakocsival közlekedem, de a véleményem a témáról ez...
2010. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szabad a kezük és jó érzés ölelni a babát, azt élvezzük. Van, hogy már sehogy nem jó, nyűgös a baba, de neked dolgod lenne. Ha lesz babád, majd rájössz.
2010. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van babám,és persze,imádom ölelni,meg jó ha a közelemben van,de többször olvastam itt hogy 8-10kg babák anyukái irják hogy a városban sétálva majd a hátuk szakadt le,de milyen jók ezek a "babátmagamonhurcolászós"dolgok.Nem lenne neki kényelmnesebb egy babakocsi?
2010. jan. 12. 09:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja,utolsó válaszoló,én arra gondolok amikor valaki pici kora óta abban hordja sétálni a babáját
2010. jan. 12. 09:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy "kemény, sima felület" jó csak a gerincnek? Miért? Az anyaméhben hogy feküdt? Az unokahúgom 3 hetes kislánya édesen aludt a zsákban összegömbölyödve, mikor legutóbb ott voltam nála. Van két "nagy" gyereke is..a nagyobb 3,5 éves, a kisebb most lesz 2 . Egy nyűgös babát nagyon könnyű így megnyugtatni, elaltatni. Úgy érzi, hogy még odabent van. Nem hiszem, hogy órákon keresztül hordozzák így..ezzel az erővel normál autós hordozóba se tehetnénk..és mégis sokan abban viszik 1-2 órás sétára is.
2010. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

haha. az enyém 10 kilós, én még elöl hordom, csatos mei tai-om van, és még egyszer sem éreztem, hogy majd leszakadna a hátam :) igaz 15 ezer forint volt, de nekem megérte, hogy ne a babakocsival kelljen mindenhol szenvedni, azt el is adom. a párom a hátán szereti hordozni, mindkét helyen imád lenni. és nem nehéz! lehet, hogy a szar mei tai mellett majd leszakad a hátad, de ezek a drágábbak úgy vannak tervezve, hogy mindenkinek kényelmes legyenek. és neked nem szakad le a hátad, amikor a 3. emeletről viszed le a babakocsit? :)))))

és nagyon egészséges a babának, mégpedig azért, mert a lábai szétállnak benne, nem csak úgy lógnak, mint egy kenguruban. kár lenézni a hordozós anyákat, egyszer felvennél egyet, lehet a te életed is megváltozna.

2010. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem nézi le senki a hordozós anyákat,és nem nem arra gondoltam hogy rossz benne a kicsi hátának.
2010. jan. 12. 11:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Én használok, ma éppen 3 órát cipeltem benne a kb. 9 kilós fiamat, sajog is rendesen a hátam.... -konkrétan ez a mondat volt ami kiváltotta belőlem ezt,de több ilyen is olvastam már
2010. jan. 12. 11:16
 9/12 anonim ***** válasza:

10:04-es vagyok, azért fáj a hátuk, mert vagy rosszul kötik, vagy bóvlit vettek.

próbálj ki egyszer egyet, és meglátod, milyen.

én nagyon kényelmes vagyok, és gyűlöltem a babakocsi hurcolászást, autóba be, autóból ki, lépcsőn le, lépcsőn fel. ráadásul nekem az tette fel az i-re a pontot, hogy a babám fél óránál többet nem volt hajlandó benne maradni, mert megunta, akkor elkezdett hisztizni, úgyhogy szépen néztem ki a boltban, a x ezer forintos 2 forintot nem érő babakocsimmal egyik kézben, másik kézben meg a 8 kilós gyerekkel, és még vásároljak is. itt telt be a pohár. azóta tényleg megváltozott az életünk. ja, azt hozzá kell tennem, hogy én csak sétára, vásárlásra használom, itthon nagyon jól elvan a gyerekem, és sose kötném magamra pl. házimunka közben, de útközben nagyon jó szolgálatot tesz, és tényleg kényelmes. hidd el, nem mondanám, ha nem így lenne. :)

2010. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én fogtam ki mindig a negativ kommenteket rola,majd ha lesz második baba lehet kiprobálom,köszi.
2010. jan. 13. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!