Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik típusú építőkockát...

Melyik típusú építőkockát vennéd 1 éves babádnak?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2011. szept. 29. 22:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért hezitálok mert a műanyagot szerintem még sok idő mire egymásra tudja tenni, a fát pedig félek hogy megrágcsálja, és esetleg lenyeli :S
2011. szept. 29. 22:12
 2/9 wartburg353s ***** válasza:
100%
Szerintem nem a legrághatóbb fából készülnek ezek! A húgaimnak is volt fa építőkockája, és egyikük se tudott darabokat kirágni belőle. Persze, a kisgyerekek mindent megrágnak, de az építőkocka elég kemény, és nem is hiszem, hogy különösebben ízlene a gyereknek. Az én fiam 11 hónapos, és vannak fa játékai, de nem tudja szétrágni őket.
2011. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a műanyagot én azért se venném így látatlanba, mert láttam már olyant, aminek nagyon élesek voltak a szélei.a fakockával igazad van, ha sokat nyalogatja lejön a festék, ami nem éppen egészséges.

szerintem a Duplo-k jók :)

2011. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a Maxi Blocks-ot, Mega Bloks-ot meg a Fisher P Little People építőjét sokat nyúzták a gyerekek. Volt Chlemmy-nk is, azzal nem nagyon játszottak valamiért.

Fa építő a nagyiéknál volt nekik, eleinte jó volt 81 éves kor körül kb), hogy könnyen egymásra lehet rakni és hipp-hopp ledől, élvezték. Aztán már kevésbé, zavarta őket hogy nem stabil, nem elehet akkorát és tartósat alkotni belőle (másfél évesen már szerettek konstruktívan próbálkozni).

2011. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Duplo-t 1 évesen nem tudták egyedül összrakni-szétszedni az enyémek, csak valahogy 2 éves kor körül. Viszont az önálló tevékenységet meg már jóval korábban igénylik a gyerekek, ezért volt jó pl a FP LP építő, mert egyszerűbben használható mint a duplo
2011. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a 2.-at. valahogyan mindig jobban kedveltem a fa játékokat. könnyebb is rakosgatni őket.
2011. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A maxi blocks-ot! Azt sokkal jobban szereti a fiam, mint a fa kockákat. És nagyon hamar rájött, hogy hogy lehet összeépíteni őket. Míg a fákat hiába rakja egymásra, szinte rögtön borul, így azzal nincs is türelme játszani, csak dobálja, az meg elég veszélyes, mert k..va nagyot tud csapni egy-egy kocka. Engem talált már el vele. Úgyhogy az el is van téve, majd talán 2 éves kora után visszakapja!

A maxi blocksot az én fiam karácsonyra kapta, akkor volt 11 hónapos. Nem tudom pontosan mióta tudja összerakni őket, de most 1,5 évesen már nagyon profin építkezik!

2011. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk van mindegyik, fa is meg mega block is.

A fiam 1 évesen már pakolta a megablockot, a mai napig a kedvence.

A fát is pakolássza, de ugye az ledől... míg a mega egymáson marad.

2011. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem az elsot, a fiam is 1éves és imád ezzel játszani.
2011. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!