Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy a babám ne...

Mit tehetnék, hogy a babám ne féljen a többi gyerektől a játszón?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a játékait hagyja elvenni,ha indul a mászókára és más gyerek is odamegy,akkor inkább félre áll,és nem megy fel. Ha más nem adja neki oda a játékait akkor inkább sír, de nem veszi el. (ha a másik gyerek épp az ő játékával játszik akkor sem)
2011. szept. 29. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg a kezét és menjetek oda a másik gyerekhez. Beszélgessetek vele együtt, kérdezzétek meg mi a neve stb. Így talán jobban feloldódik.
2011. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Az enyém másfél éves, és pont így viselkedik. Mondjuk ő nem szokott sírni, de alapvetően kerüli a konfliktust, és inkább megfigyelő típus.

Én nem teszek semmit, de mindig mellette vagyok, ha esetleg szüksége lenne rám, és próbálok neki példát mutatni azzal, hogy barátságos vagyok, és közvetlen. Szerintem ez segíthet, mert úgyis minket utánoznak. :)

2011. szept. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én társaságba vittem sokat, próbáltam vele beszélni.

Most 4,5 éves, és még mindig úgy választ játszóteret, hogy melyiken nincsenek...

:(

Apa is, én is könnyen barátkozunk...

2011. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!