Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves babam nem jatszik mas...

V.Piros kérdése:

1 eves babam nem jatszik mas babakkal, csak sir a kozelukben es elsem enged. Mindenert sir, amit el tud erni a kezevel azert is, hogy anya adja oda. Mit tehetnek? Hogy segitsek neki?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk en vagyok vele egesz nap. Apa keson jon csak heti 1 szabadnapja van.Vele is elvan,de csak mig fel nem tunok. Viszem babaklubba ott ugy ahogy elfoglalja magat,de ha felveszem pl. a szomszed kislanyt,iszonyu orditasban tor ki,amig egyutt vagyunk veluk csak a kezemben erzi jol magat.Kerlek kedves anyukak,segitsetek!

Vagy szakemberhez kene fordulnom?Koszonom a valaszokat


2011. okt. 17. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a lányod. Nincs vele semmi gond. Mit vársz egy 1 évestől? Még az ovisok is csak egymás mellett játszanak kezdetben, nem egymással. Kb 4-5 éves kor között jön el a közös játék ideje. A te babád is változik majd, de most még csak kisbaba.
2011. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok baba ilyen ebben a korban. Csak veled érzi magát biztonságban, ez egyrészt alkati dolog, másrészt az életkorából is adódik. Adj neki időt, és ne erőltess semmit. Szerintem vidd továbbra is a klubba és emberek közé, de hagyd, hogy az öledből szemlélődjön. Majd eljön az ideje, amikor felszabadultabb és bátrabb lesz, de lehet, hogy tényleg csak óvodás korára. Addig is add meg neki azt a biztonságot, amire szüksége van.
2011. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Koszonom a valaszod, fiam van :) Egyaltalan nem turi a babakat magakorul. Amint kozelit fele a masik baba uvoltve jon hozzam. Itthon meg visit,sikit mindenert.Jatekert,ha nem eri el,ha eli akkor is,hogy en adjam oda neki.A pelenkazas es oltoztetes is katasztrofa.

Elso gyermek,nem tudom normalis-e ez a viselkedes?

2011. okt. 17. 23:56
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves masodik valaszolo!

Koszonom a valaszod.

Remelem idovel tenyleg javul a helyzet :)

csak a fulem nem birja:) amugy pedig kis bujos,gagyogos imadni valo kisfiu aki szereti a pocijat:)

2011. okt. 18. 00:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudom miért írtam lányt. Talán mert nekem kettő jutott belőlük. Nyugi, ugyanilyenek voltak annak idején. Sőt néha most is. A kicsi 2 éves, a nagy 4,5.
2011. okt. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Semmi gond:)

Koszi meg egyszer!

Legyen sok oromotok bennuk :)

2011. okt. 18. 00:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem típus függő. Nincs vele gond, egyszerűen ilyen. Az én kisfiam is, barátnőmé pedig egészen más volt már ekkora korában is.

MOst 4,5, még mindig nehezen ismerkedik, és nehezn illeszkedik be olyan helyen, ahol nincs ott a régi barátja. Iszonyú érzékeny.

2011. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Huuuha amit leirtal mintha en irtam volna :) csak nekem lanyom van, meg apuka munkaja is stimmel :))


Kepes megutni a masik babat ha a kozelebe van, epp ma mar ugy kikeszultem az egesz napos nyafitol sikitastol hogy mar sirtam es nem tudom mikor lesz ez mar jobb, sajnos. Legalabb a nyivogasrol lehetne leszoktatni

2011. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Anyukak!!!


Nagyon koszonom a valaszokat!!

Megnyugodtam,hogy ez igy normalis.Probalok turelmesebb lenni vele es elterelni a figyelmet.Most ha visit nem foglalkozom vele,csak ha lenyugszik.Ez bevalni latszik :)

MINDENKINEK TOVABBI JO BABAZAST!

2011. okt. 18. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!