Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomillát fogzásra, de meddig?

Chamomillát fogzásra, de meddig?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja kapja, be is vált, legalábbis amióta adom, eszik rendesen és nyugodtabban alszik. Viszont az első fogacska 3 hete, a második 1 hete tört át, mivel mindenki azt mondta, csak az áttörésig szenvedés, én nem is adtam tovább. De most mintha rosszabb lenne nyűgösség terén, enni mondjuk eszik, de elalváskor nyüszög, játék közben szintén, mondhatni egész nap csak feszkózik. 6 hónapos.

Aki adta, meddig adta?

Lesz olyan egyáltalán, hogy nem fog jönni foga, és nem kell adnom, hogy jó kedve legyen? Kicsit már fáradt vagyok. :(


2011. szept. 30. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószinüleg most meg a felsők kezdtek el jönni, azért nyügös, én adom folyamatosan, amig az első 6 ki nem bújik. Utána állitólag már jobb lesz!
2011. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én alváshoz adtam csak neki,főztem neki néha kamilla teát is.Biztos valahol elkezdett neki másik foga is jönni.Ezekre a szerekre nem lehet rászokni.Amég fogzott,addig mindíg kapott valamit,vagy viborcol kúpot(este alváshoz)Dentinox kenőcsöt,vagy kamilla teát.Már csak a két hátsó örlő hiányzik neki.
2011. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!