Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A chamomillát használjuk a...

A chamomillát használjuk a fogzásra én adtam neki pár napja folyamatosan illetve 2 szemet délelőtt 2 este a lefekvés előtt kell szünetet tartani vagy meddig kaphatja nem mondták a gyógyszertárba csak azt hogy rakjam a tápszerébe?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

2 szemmel semmire nem mész szerintem.

Én 5 golyócskát szoktam adni reggel és este is, van mikor napközbe is. Mi a 15-öset használjuk.

2009. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is 5 golyócskát szoktam adni napi 3x. Igyekszem evés előtt kb 20 perccel adni. Azért ebben is kell néha szünetet tartani, mi így szoktuk ha nagyon fáj neki és sokáig kell szedni, 5 napig bogyók, utána 2 nap szünet. Ja és úgy adagolom h az ő műanyag kiskanalába teszek vizet, azt átrakom egy cumisüveg műanyag kupakjába és ott addig kevergetem míg felolvad, majd kanálkájával beadom a szájába. Végülis akárhogy csinálod a lényeg az h a bogyók fém kanálhoz, tárgyakhoz és a kezedhez se érjenek, mert a felületükön van a hatóanyag.
2009. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre valóban 5 golyócskát kell adni! Ha nagyon szenved akár 15 percenként is adhatsz háromszor! Mondjuk este lefekvés előtt! Viszont előtte ill utána 20 perccel enni nem szabad! És inni is csak vizet! Nem tudom, hogy hogyan mondhat ilyet egy gyógyszerész, hogy rakd a tápszerébe!!!? Biztosan kezdő lehetett! Vízben oldd fel! Én a kupakjába szoktam potyogtatni az 5db-ot, így nem érek hozzá, erre pici víz, elolvad, a kanál végével felkeverem, majd a kanállal beadom!
2009. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!