Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom refluxos, és a...

A lányom refluxos, és a férjem családja azt állítja hogy ők ennek utána olvastak és én vagyok a hibás, mert nem jól tápláltam. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok dokival beszéltem de ilyet nem mondta, ellátak táplálkozási tanácsokkal, de még jó hogy nem hallgattam rájuk és létezik olyan hogy anyai ösztön, és nem adtam a gyerekemnek 4 hósan töltött káposztát meg hasonlókat!
2009. ápr. 27. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a reflux egyáltalán nem a szülő hibája, valamelyik gyerek hajlamos rá
2009. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Semmi köze hozzá!
2009. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd!!! Nem a te hibád! Senkié!
2009. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem írtad, hogy hogyan tápláltad! Gondolom, hogy követted az orvosi tanácsokat! Biztos nem a te hibád, a refluxnak semmiképpen nem a helytelen táplálás az oka! A gyomorszáj záródási képtelenségéről van szó, mely veleszületett probléma. A babák többsége kinövi, de előfordul hogy műtéti megoldást igényel. Mit olvasott erről a család? Lehet hogy keverik a felnőtt kori reflux betegséggel?

2009. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Csecsemőkorban nagyon gyakori a reflux, az iromgyűrű beidegzésének éretlensége miatt. Ilyenkor a csecsemők sokat buknak, esetenként hánynak is. Ez az állapot az idő múlásával (az izomrendszer fejlődésével, a függőleges testhelyzettel) rendszerint magától rendeződik."


Szia!

Előző vagyok. Ezt most ollóztam egy orvosi cikkből. Tehát az izomgyűrű beidegzésének az éretlensége az ok, nem a táplálás!

2009. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz lányok, ezt a cikket idézni fogom ezeknek a kötekedőknek!
2009. ápr. 28. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!