Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is csinálja ezeket a...

Más baba is csinálja ezeket a dolgokat? Ugye nincs baj vele?

Figyelt kérdés
5 hetes volt tegnap a kisfiúnk és számomra furcsa dolgokat csinál!Napközben miután evett és felveszem büfiztetni akkor ide oda forgatja a fejét és nyöszörög.Ha hasra fektetem szintén a fejét forgatja ide oda.Éjjel ha büfiztetem nyugodt!!Sokszor ökölbe szorítja a kezét és dörzsöli az arcát!Ha fent van szinte alig van hogy csak fekszik és nézelődik,szinte egyfolytában jár keze lába.Ugye ezek nem a hiperaktivítás jelei??
2011. okt. 1. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hiszem, hogy annak a jele lenne. Lehet, hogy csak nyűgös,még csak most kezdi felfogni maga körül a világot.Ne aggodj szerintem.

2011. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

dehogy is az :-)))


teljesen normális dolog amit csinál

és h tudd innen már meg sem áll :-))


ennyi idősen már jól lát és elkezdi érdekelni amit lát felfedezi a kezét a körülötte lévő dolgokat stb.....

és edzeni kezdett arra h forogjon h másszon kusszon stb....


ha amúgy nyugis és nem sír állandóan akkor nincs baj

2011. okt. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem sírós baba,csak ha kaja idő van,akkor aztán követeli a "jussát"))Nagyon szeret velünk lenni,nem kell egyfolytában ülni mellette csak láson maga körül mozgást!Rengeteget ő-zik eő-zik))Sőt szerdán mielőtt indultunk a védőnőhöz azt "mondta":Go))
2011. okt. 1. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, ez teljesen normális. :) Az én fiam is ezt csinálta, és én tökre örültem neki. Olyan édes, amikor gagyog, meg nézelődik. Kezd kinyílni neki a világ.
2011. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hiperaktivitás 5 hetesen? :O ugye viccelsz? tudod mi az a hiperaktivitás? súlyos figyelemzavar, 5-6 évesen beszélhetünk csak erről.

egyébként teljesen normális, akkor lenne baj ha csak feküdne mozdulatlanul

2011. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom mi a hiperaktivitás,2 gyermeket is ismerek akiknél jelentkezett,mindketten még picik 2 év körüliek voltak amikor már felismerhető volt a "betegség"
2011. okt. 1. 22:40
 7/7 anonim ***** válasza:

nem akarok kötekedni, van a családomban hiperaktív. olvass utána nyugodtan, 2 évesen nincs hiperaktivitás, mint írtam 5-6 évesen lehet azt mondani egy gyerekre.

szóval emiatt még bőven ráérsz stresszelni, sőt egyáltalán nem is kéne :)

2011. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!