Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Debrecenben hol tudok olcsón...

Debrecenben hol tudok olcsón dönthető támlás etetőszéket venni?

Figyelt kérdés
A Babavilágban 16.990-ért láttam.Nincs olcsóbban vhol?
2011. okt. 1. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

OFF


Anno amikor keresgéltem etetőszéket a fórumokon, meglepődve láttam, mennyien dicsérik a IKEA "fapados" etetőszékét:

[link]

Nem dönthető, nem állítható, nem zenél, nem rezeg.

Volt aki kifejezetten írta, hogy hordozni való tartaléknak vette, de aztán ez lett fő eszköz. Meggyőztek, megvettük (már kettőt, mert két gyerek van).

Nem tudom megmagyarázni mi a sikere, de tényleg gondunk nincs vele és nagyon jó.


Ismerőnek is ajánlottuk, mint utólag kiderült, hülyének nézet minket, megvette a csili-villi mindenfelé állítható batár székét egy valag pénzért. Nagyjából 2 hónap használat után bevallotta, hogy legszívesebben feldarabolná kis baltával és kivágná a szemétbe ha nem lett volna olyan drága. :)


Az IKEA-s nál ha személyesen utazol el érte Debrecenből, akkor is olcsóbb lesz, mint bármi más és ott még nagyon sok jó dolgot tudsz venni a gyerkőcnek. ;-)

2011. okt. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak még nem tud ülni,hordozóban etetem,persze a fél tányér kaja azon köt ki,meg szeret velünk egy szinten lenni ha leülünk enni:)Szóval kihasználnám.
2011. okt. 1. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi végül is nem csináltunk ekkor még közös étkezést (csak amikor már tudott ülni), praktikusabb volt úgy, pont az általad leírt probléma miatt több figyelmet kívánt az etetése, illetve más leosztásban evett mint mi.


Ha olcsó kell esetleg nem gondolkoztál még használt széket venni. Vagy mindenképp újat szeretnél?

2011. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van.Írj privit és megbeszéljük.
2011. okt. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogy írjak privátba?Persze,érdekel:)

Jó használtan is ha nem szakadt és nem ütött-kopott.

2011. okt. 2. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem mostmár tudsz privát üzenetet küldeni nekem.
2011. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam privátba.
2011. okt. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!