Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket keresek Debrecenbe...

Etetőszéket keresek Debrecenben, vagy környékén! Hol van olcsó, jó bolt? A használt is tökéletes!

Figyelt kérdés
Peg Perego, vagy minőségben és tudásban (dönthető háttámla, állítható magasság, levehető tálca, masszív stb.)hasonló kellene.
2010. júl. 7. 23:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki a használt etetőszékét eladná az is írjon. Köszönöm
2010. júl. 7. 23:37
 2/3 anonim ***** válasza:

a kikában lehet kapni müa. peg peregohoz hasonlókat néha van akció is és a modem-el átellenben a volt vadászbolt mellett a dodo nevü használtcikk bolt ott is szoktam látni.

aztán van a brendonban is ott is van kuponakció és más akciók valamint a babavilág gyermekbolt ott sok a müanyag etetőszék az a külsővásártéren van a táv. busz állomástól lefelé a tesco oldalában és a segner téren is most nyilt új helyen egy baby ... bababolt bár az kicsit drága szóval majd minden helyen lehet kapni.

2010. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én csak használt boltokat tudok írni, a kínálatot jelenleg nem tudom. Van bolt a Kölcseyvel szemben, a mester utca sarkon (vadászbolt mellett), van a Széchenyi- István út sarkon, a Tóciba is van kettő (törpi bizi, meg a kishegyesin ha mész a tesco felöl kifele, akkor a tesco oldalában), a monostorpályi 33, és az űrhajósok tere 1 (ez az egyetem sugárúton, a füredi kereszteződésben van).

Ezekben érdemes megnézni.

2010. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!