Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumisüveget ajánlotok...

Milyen cumisüveget ajánlotok egy 6,5 hónapos kislánynak?

Figyelt kérdés
Mármint márka stb.Eléggé megzuhantam,hogy erre lesz szükségünk,mert eddig csak anyatejes volt,most viszont nagyon úgy néz ki,hogy kevés a tejci...(hozzátáplálást már elkezdtük,de sokszor nem tud többet 30-60 gr-nál kiszívni,és folyamatosan éhes :( )
2011. okt. 2. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ha szeretnél még szoptatni,szoptasd gyakrabban hátha beindul a tejed, kipróbálhatsz homeós bogyókat, nekünk a ricinus communis 5ch nagyon bevált!Beszélhetsz egy szoptatási tanácsadóval is (neten fent vannak)!Mi Tommyt is használtunk, chiccót is (anyatejjel),szerette!Sok sikert a szoptatáshoz!
2011. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi kettőt próbáltunk: Aventost és Tommee Tippeet. Az Aventos folyt, sokat nyelt tőle levegőt, viszont a Tommee nagyon bevált.
2011. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos hiába próbálkozunk már 2 hete...éjszakánként is óránként ordít szegény a kajáért!

Ez biztosan nem jó neki...

2011. okt. 2. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a MAMra esküszöm.
2011. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam már a kórházban is kapott tápszert.Először cici utána kiegészítésként tápszert amennyit kért.Tommy tipeet használtunk(lehet nem jól írtam)6 hósan elkezdtük a hozzátáplálást és a cumisüveget dobta el a cici maradt 1 éves koráig.Ezt csak azért írtam le mert ha akarsz fenntartani tejet is akkor mindig a cici legyen először és utána a kiegészítés.Szilárd vagy tápszer azt már te tudod.
2011. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi MAM-ot használunk!Anmjak legalább a tanulópohara is nagyon jó!Van tommee is avent is.Ezt legalább darabjaira lehet szedni,és könnyű tisztítani.
2011. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a MAM ot ajánlanám!!
2011. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!