Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hósom mostanában pipiskedve...

17 hósom mostanában pipiskedve jár! Baj ez?

Figyelt kérdés
14 hónapos kora óta megy önállóan.Eddig nem csinálta csak pár napja,hogy néha pipiskedve jár!nekem úgy tűnik,hogy csak tetszik neki!Szerintetek nem baj?
2011. okt. 2. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj, tetszik neki.

Az enyém is szokta csinálni.

2011. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 2 éves, sokszor még most is pipiskedve jár. 1 évesen indult el önállóan, tök sokáig normálisan ment, aztán egyszer csak elkezdte ezt a pipiskedést. Valami izomproblémára is utalhat, hogy rövidebb hátul az achilles-ínnél valami izom, de mivel tud telitalpon guggolni, azt mondták, teljesen normális, és majd elfelejti. Egy gyógytornász azt mondta nekünk, hogy örüljek neki, hogy szokott így is járni, mert egyrészt erősödnek az izmai (hihetetlen kemény vádlija van), és hogy soha nem lesz lúdtalpas, ja, és nem utolsó sorban sokkal jobban fejleszti az egyensúlyérzéket. Úgyhogy én nem aggódom, szerintem te se tedd. :)
2011. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj. Szinte minden kisgyerek közlekedik így.
2011. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat,én is így gondoltam,hogy nem baj ez,tetszik most neki!

Természetesen tud telitalppal guggolni!

Köszönöm,megnyugodtam!

2011. okt. 4. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!